Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit es mennyit egyek a sikeres...

Mit es mennyit egyek a sikeres fogyashoz? Es mit ne egyek?

Figyelt kérdés

Pl sok zoldseg, gyumolcs? Csirke rizzsel?

Tesztat tudom hogy nem szabad enni.

Illet ezek a "fogyaszto" 30 napos appok segitenek a fogyasban?



2018. ápr. 23. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Semmi más nem segít a fogyásban csak az, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz. Ehetsz tésztát, ihatsz cukros lónyálakat, punnyadhatsz egész nap a TV előtt, ha ezt betartod, akkor garantáltan fogyni fogsz.
2018. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz. Persze fel lehet sorolni ilyesmiket, amiket írtál, de ez egyénfüggő.

Nekem a sok zöldség és gyümölcs tönkrevágja a diétámat, ahogy a gabona is, de néha 1-1 nap ehetek szénhidrátosabban kemény fogyáskor is. Sokan mindennap szénhidrátdúsan esznek és úgy fogynak, tészta is mehet, miért ne? Nem mágikus étel, ami megakadályozza a kalóriadeficitet és van, akit prímán laktat is...


Nem lehet megmondani, mit egyél és mit ne. Sokan masszívan szembemegyünk az uralkodó fogyókúrás irányzatokkal, mert nekünk ez a jóleső, tartható, laktató.


Valami jó fehérjeforrás azért mindenkinek kell, a zöldség is jó (a többségnek nem kell aggódni a mennyiségen sem, nekem érdemes minimalizálnom. imádom a zöldséget, szóval ez nem jelent nagyon keveset hosszas gyakorlás után sem s ez nekem nagyon megfelel)... S valamelyest változatos étrend, ne 1-2 dolog legyen benne és kész, akkor sem, ha megszorító a diétánk és több ételcsoport kimarad.

Cukros vackokat, nem laktató vagy nagy mennyiségben ehető, de túl sok kalóriát hozó rágcsákat jobb, ha nem eszel... Rosszul laktatnak és tápanyagot sem adnak elég jól, rendes ételekre célszerű fókuszálni, főleg kis kalóriakeretnél, mert nagynál több dolog belefér.


Nem lehet tudni, mennyit kell enned. Adatot nem írtál, de az sem segítene sokat. Egy 50 kilósnak is kellhet 4000 kcal, ha aktív, bár gondolom, annak nincs gondja az elhízással... De van iszonyú kövér ember, aki 1500 kcallal is tud vígan, tartósan fogyni s van kissé elhízott, inaktív nő, akinek sokkal több kell, különben kiéhezik és 2 nap zabálásba esik, majd feladja. Persze az első fog fantasztikusan fogyni és a második jó esetben is lassan, de mivel sokkal jobbra nem számíthat, örülhet ennek is. Vagy mozogjon többet, az még jobb ötlet.

2018. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


30 napos fogyasztó appról még nem hallottam, de nekem sokat segít az, ha följegyzem, mit ettem. Lightosabb esetben csak az édességeket jegyzem föl, már az is sokat használ. Gondold át, hogy te mitől hízol, milyen formában viszel be extra kalóriákat. Egész nap nem eszel, és este jó éhesen hazaérve kiüríted a hűtőt? Vagy inkább hétvégén otthon rájársz óránként? Vagy ha eléd kerül egy zacskó keksz, akkor fél órán belül semmi nem marad? Esetleg a lelki életed völgyeiben eszel túl sok édességet? Nálam az étkezések közötti csipegetés meg az egyszerre sok édesség a kritikus, és ezek ellen sokat segít a feljegyezgetés.

2018. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!