Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » HA túllépem a zsírt vagy a...

HA túllépem a zsírt vagy a szénhidrátot, mi lesz?

Figyelt kérdés

Ha kalórián belül maradok, a fehérje is megvan, de a zsírt vagy a szénhidrátot túllépem, akkor mi lesz?

Nem fogok fogyni?



2018. máj. 3. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Semmi. A szénhidrát és a zsír aránya nem igazán fontos.
2018. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lesz,hogy meghasad az univerzum.
2018. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kalóriakeret a fő s a megfelelő tápanyagbevitel. Amíg beviszed a kötelező zsírt s jól érzed magad a makróiddal, nem igazán fontos, hogy mit csinál a szénhidrát vagy a zsír.


Még ha neked be is kavarna egy picit ez-az, hogyan tudna már egy rendes deficitet nullává tenni? :D

2018. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy csak én vagyok a buta, de nekem a kalóriakeret azt jelentette, hogy ennyi-és-ennyi grammot ehetek (megbontva) szénhidrátból, fehérjéből, és zsírból.

Ha megvan a fehérje (elértem a napi x grammot), és túllépem a szénhidrátot és a zsírt is, akkor túlléptem a kalóriakeretet is. Szerintem.

2018. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!