Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Engem kicsit összekavart ez a...

Engem kicsit összekavart ez a termék, ránéznétek Ti is?

Figyelt kérdés

Vitalis szuperkása sárgabarackos


Jól értem hogy itt a 100g-ra megadott érték is vízzel van? Mintha az egész elkészített kásából kivettem volna annyit?

Nagyon megtévesztő, mert ha picit több, picit kevesebb vizet teszek hozzá a 100g termékre vonatkozó adat már nem helyes.

Ráadásul örültem neki hogy alacsony cukortartalmú terméket találtam, mert a 100g-ra vonatkozó részt néztem.

És mégsem.

Vagy én értem félre?



2018. máj. 20. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. máj. 20. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

szia, 40 gramm szenhidrát van benne. tök mindegy mennyi vizet teszel bele.

miért nem eszel inkabb túrót egy kis gyümölccsel reggelire? jobban laktat.van light túró is, de eheted a zsírszegenyt is, 250 grammosat.

2018. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól érted, az is a már vízzel elkevert cuccra vonatkozik. A tasakban 59 gramm por van, 150 ml vizet javasol hozzá, ez egy ADAG.


Egyébként tényleg jobban jársz, ha frissen, normális alapanyagokból készítesz magadnak reggelit. Ha nagyon rohansz reggel, zabkását, de akár ilyen quinoás cuccot is csinálhatsz úgy, hogy este, kis hőálló tálban leöntöd forró vízzel az adagodat, lefeded, reggel csak egy kicsi sovány tejet öntesz hozzá és becsapod 2 percre a mikróba. Azzal édesíted, amivel jólesik, keverhetsz bele gyümölcsöt, vagy megeszed mellé, ízesítheted fahéjjal, akármivel. Sokkal finomabb, én egyszer kipróbálásra vettem egy ilyen instant zabkását, rettenetesen sz@r volt, köze nincs az igazihoz.

2018. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ilyesmivel élni, ez afféle SOS munkahelyi megoldás volt.

Igazából arra akartam kilyukadni hogy elég félrevezető ha valaki kutyafuttában akar valami gyors de relatíve egészséges kaját venni.

Jelzem, tényleg szörnyű volt így meg sem ettem 😁

2018. máj. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!