Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik extrém túlsúlyból lefogtá...

Akik extrém túlsúlyból lefogták, vagy még fogynak, nekik mikor tűnik el a pénisz feletti zsirparna?

Figyelt kérdés

210 kg-ról eddig sikerült leadni nettó 50 kg-t (nem állok meg).

És észre vettem hogy 3 cm-el hosszabb most a péniszem.

Kíváncsi vagyok milyen lesz a legvégső méret. Vastagabb is lett valamivel.


2018. máj. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ezért imádom ezt az oldalt :D


Én nem voltam ennyire extrém módon elhízva, de nekem arányosan tűnt el a zsírpárna mindenhonnan, tehát így konkrét időt nem tudok neked mondani, idővel szépen elfog tűnni, de ha hirtelen fogysz azzal számolj hogy lógni fog a bőröd, szóval nem lesz olyan hű de nagy eredmény amit akarsz majd. De ha te látod hogy ment le valamivel akkor fog majd tovább is menni, csak légy türelmes, mert ehhez kell még idő, mire látványosabb lesz. Az hogy a f..szod vastagabb ennek semmi köze ehhez, de hogy hosszabb az csak esztétikailag olyan, mert a zsír alig takarja.

2018. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem, miről beszélsz, és nem is gúnyollak ki.

Körülbelül 100 kg környékén lesz nagyon látványos a változás, amikor a szeméremdombodról lassan lekopik a zsír, és előtűnik a péniszed valódi mérete, amit addig eltakart a nagy zsírpárna.


A rosszabb hír az az, hogy hasonló a hashájhoz, és utolsók között fogy el, de az is előfordulhat, hogy marad egy kis rálógás a kötényhashoz hasonlóan. Érdemes zuhanyzás után alaposan testápolóznod most a bőröd mindenhol, a rugalmasságát elősegítendő. A bőr visszahúzódását is segíted ezzel.


Vastagabbnak azért látod, mert ez optikai csalódás: kisebb ember van körülötte.


És gratulálok! Ne add fel!

2018. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hogy állsz azóta?

Ha marad még felesleg vagy bőrredő fogyás után, akkor érdemes elgondolkozni a műtéten, akár a TB is állja bizonyos esetekben (érdeklődj utana!).

2019. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!