Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy hozzam helyre amit...

Hogy hozzam helyre amit elrontottam? Vagy nem híztam?

Figyelt kérdés
Szóval 100 kiló fölött voltam jóval mikor elkezdtem fogyózni. Most 91 kg voltam legutóbb. De mostanában mindig félrezabálok és nem mozgom le és 2 napig egyszer beleszabadultam a zabálásba. De általában soha nem eszek annyit hogy az alap kalória szükségletemet is túllépjem tehát hízzak de néha volt ilyen is. Ezért nem is értem hogy hogy lehet hogy megint újra 93 kg legyek ilyen hirtelen. És már több mint egy hete. A menzeszemet nem tudom megmondani hogy mikor jön de kb most kellene de ez sem lehet biztos mert heteket szokott késni. Már 89 kg lehetnék de nem tudom hogy most híztam vagy ez víz de akkor is stagnálok mert a menzesz miatt volt olyan h 2 kilóvan több voltam de ha ez visszaugrik mikor megjön akkor is csak 91 leszek megint és akkor 2 hét fogyókúra vagy 3 eredménytelen? Mit kellene most tennem. Nem durváskodásra vágyom, egy két tanács hogy mit tegyek. Ezt a hatalmas csúszást a terveimben hogy hozzam helyre..köszönöm.

2018. jún. 2. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2 nap zabálástól nem lehet meghízni .
2018. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináld nornmálisan, ne zabálj és mozogj, s ne érdekeljenek előzetes tervek s ne pörögj ezen.

Ha bezabálsz, akkor csúszol, ez van, de nem gond, az ember hosszú ideig él, lehetsz még évtizedekig normálisabb alakú :)


2 nap alatt nem sokan tudnak észrevehetően hízni, egy sima mérleg pedig csak a testsúlyodat mutatja, azt nem, hogy a zsírral mi történt. 1-2 kiló ideoda nem jelent semmit. Hosszútávon kell nézni és hosszútávon kell kitartóan, normálisan diétázni. 1-1 nap nem számít, de ha folyton borítod az egészet, nyilván nem fogysz le. Ha nem mindig és többlet soha nincs, akkor fogysz, majd meglátod, milyen tempóban, de fogysz és ez a lényeg.

2018. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nagyon köszönöm
2018. jún. 2. 14:24
 4/5 Sparr0w válasza:
Én szerintem azt kellene megpróbálnod hogy kalóriaszegény ételekkel durván tele eszed magad. Pl.: nyers salátalevél zsírszegény natúr joghurttal 300-400g, hozzá 100g csirkemell vízben főve (fűszerezheted őket persze). Ilyesmik hogy 500g főtt brokkoli, 100g csirke, vagy 500g tök darálthússal összefőzve stb. Ezek nagyon jók még 2-3 óra múlva is úgy érzem hogy bőven tele vagyok, az ilyen kritikus zabálhatnék időszakban kiválóan átsegít a nagy teltségérzet.
2018. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be, én a kalóriaszegény ételektől nem lakom jól s én az ilyenekből azért nem ilyen 400 grammokat eszem, hanem mondjuk másfél kilót (s azért kicsit tartalmasabban, a zsírt rendesen adagolva), de hiába, a teltség, a feszülő gyomor még nem szünteti meg a jogos éhséget...

Viszont ha csak eszegetni akar az ember nem vagy alig éhesen, akkor igen jók ezek s van, akinek többet számít a térfogat.


A legjobb, ha eleve nincs zabálós hangulat vagy csak extrém ritkán. Ehhez kell egy jó alap életmód.

2018. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!