Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért stagnálok megint? Mi...

Miért stagnálok megint? Mi köze ennek a menzesz késéséhez?

Figyelt kérdés

Nem bírom már ezt. Ilyen sokáig sose tartott még. Tehát az van, hogy mindig késik szinte a menzeszem 1-2 hetet. A késés ideje alatt nem fogyok semmit sőt még nő is a súlyom 1-2 kilót. Aztán miután megjön leugrik újra a súlyom pár kilót és fogyok tovább. Viszont most kb 3-4 hete meg kellett volna jönnie és a súlyom már majdnem egy hónapja semmit nem mozdult. Nagyon ki vagyok bukva 1200 kalóriát eszek, mozgok, ha többet eszek azt is lemozgom és minden erőfeszítésem hiábavalónak tűnik. Elhiszem hogy valakinek ez nem tűnik súlyosnak de nekem nagyon rossz. 1 hónap!! Mi ez az egész? Hogy van ez összefüggésben? A pajzsmirigyemmel nincs baj most voltam vele orvosnál. Eddig 15 kilót fogytam most 90 kg vagyok 175 centihez tehát még szeretnék fogyni 20-25 kilót. Mit gondoltok erről?

17/l



2018. jún. 13. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! Az nem lehet, hogy terhes vagy? Amúgy én nem fogyózom, de az én ciklusom során is megfigyelhető ilyen testsúly ingadozás, pont ahogy leírtad. Menzesz előtt felszedek 1-2 kg-ot, aztán magától el lemegy.
2018. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az az 1200 kalória mennyire áll "normális" ételekből? Fogyókúra hatására könnyen felborulhat a hormonháztartás és elmaradhat a menstruáció, ha nincs rendesen összeállítva a táplálkozás.
2018. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!