Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hónap alatt ezzel a módszerr...

2 hónap alatt ezzel a módszerrel szerintetek mennyit tudnék fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Így, hogy itt a nyár és több időm lett, elhatároztam, hogy végre lefogyok már a következő tanévre. :D


Jelenleg vagyok 162 centi és 72 kg, ami nagyon zavar és kellemetlenül érzem magam, folyamatosan szorongok tömegben(ez talán más miatt van) .

Ezért is jutottam erre a döntésre.


Szóval bele is vágok mire gondoltam.


Mindenek előtt méregtelenítek egyet.

Majd..

Arra, hogy megvonom magamtól a cukrot, gyors kaját, édességeket(mily meglepő :DD), emellett a szénhidrátot, és egyéb szemeteket, számlálva a kalóriát.


Egy hétig csak tojáson élek majd, vízen és cukor / kalóriamentes kólán majd, de egy hét után abbahagyom, mert a videóban szerepló lány azt ajánlotta.

Ezt követően váltok változatosabb étrendre, ami szintén egészséges.(próbálok majd különféle salátákat enni, csirkét, és főtt tojást IS)


Ezek mellett még elterveztem futást, más edzésmódokat, amivel bő 1-2 órát töltenék el.


Szerintetek?

Körülbelül mennyit tudnék ezzel lefogyni? Még ha nem is kilóra pontosan, csak úgy saccolva mondjátok :)

(Goalom az, hogy legalább 50 kiló alá menjek [ 48, max. 44 ] . Azt is tudom, az nehéz lesz- Már az is, hogy 60 alá menjek..Szóval...Ha legalább 56 alá sikerül az is már sikerélmény lesz. )

válaszokat köszönöm!



2018. jún. 16. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

"Egy hétig csak tojáson élek majd, vízen és cukor / kalóriamentes kólán majd"


Ekkora fszságot is rég olvastam már itt.

2018. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges méregtelenítened. Azt a májad megteszi. Ezt az egy hetes tojáson élsz című baromságot felejtsd el! Csinálj egy jó étrendet,sportolj és ne foglalkozz azzal,hogy mennyit fogsz fogyni két hónap alatt,csak csináld!
2018. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Kissé eltúlzottak a terveid. 44-48kg??? Az nagyon kevés, remélhetőleg annál több izmot akarsz s most is több van...


Nos, a legtöbben jól fogynának az ilyennel, azt hiszem. Nyilván így is van, aki nem fogyna, mert sokat enne, úgyhogy ez azért bizonytalan, de jó laktató ételekről írtál (bár akit a szénhidrát laktat igazán, annak erről más a véleménye).


Viszont NE élj tojáson egy hétig. OK, ez nem sok idő, de azért nem támogatom a kiegyensúlyozatlan étrendet ennyi időre sem. A tojás remek étel, de sok fontos tápanyagból kevés van benne. Nem sokat nyersz vele, ha minden mástól megfosztod magad, szerintem nem is esne jól.


Viszont a fehérje/kalória aránya jó lesz neked fogyáshoz... 15-16 tojás naponta jó makrókat ad, mellé egy kis nyers zöldség, mert azért mégis... De ha nem, nem. Ezt így gondoltad? Naponta csak 15 tojás (esetleg kevesebb, de az sok futással már lehet, hogy koplalás lesz) s más semmi, napi 8g ch, míg mostanáig édességeket és mifenéket ettél? Nem tuti, hogy zökkenőmentes lesz.

2018. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne csinálj butaságot ezzel a tojásos héttel. Az jó ha a fehér kenyeret mellőzöd...teljes kiörlésűt viszont ehetsz,abonettet,puffasztott rizst. Amúgy a tojás is jó. Olaj helyett kókuszolajban főzzetek. Drágább de szerintem jobb is,megéri. Itt vannak az idényzöldségek:tök, cukkini,paradicsom. Simán ehetsz diétás lecsót,főzeléket. Sokat igyál! 3litert is egy nap akár,gyógyteákat-én a csalánt szeretem. Terhesség utáni diétán vagyok- a sok folyadék tényleg segíti a fogyást,narancsbőrtelenit is. Fittalak.huról néztem magamnak tornagyakorlatokat amiket a pici mellett tudok csinálni. Kitartást. Ha nagyon édességehetnéked van-nyáron azért az ember megkíván egy kis fagyit- én szoktam light jogobellát lefagyasztani ( kanál beleszúrva,vagy van ilyen műanyag jégkrémcsináló)és jégkrémként megeszem. Sok sikert. Jó lesz vékonyabban visszamenni a suliba! :)
2018. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább alakíts ki egy normális életmódot. A szénhidrát meg amúgy nem szemét, nagyon fontos a szervezetednek, mert az lát el energiával. Ezért is jó dolog szénhidrátot enni reggelire, meg edzések előtt. Csak minőségibb legyen


A futás jó, de ne gondold hogy egyből 1-2 órát fogsz edzeni mikor (gondolom) most 0 a beiktatott mozgás. Fokozatosan kell, és az agyadba is ezt tápláld, hogy ne csalódj és add fel az egészet. Pl kezdj 30 perc séta-futás intervallumos edzést és valami 30 perces könnyebb tornát. Ha jól megy majd bővíted az időt, vagy nehezíted


Mint már írták előttem, felejtsd el a tojás hetet, a "méregtelenítést" is.


Kezdetben a kalóriaszámlálást ajánlom. Pár hét után már mérés nélkül tudni fogod miből mennyit ehetsz szemmértékre is. Kalóriabázis.hu-n meg szinte minden étel kalória és tápanyag tartalmát megtalálod.


Szerintem a lényeg, hogy ne x idő alatt akarj fogyni. Az a többlet súly se 2 hónap alatt ment fel, tehát esélytelen hogy ennyi idő alatt leadj 20 kilót. Heti 1 kilóval számolj MAXIMUM. Ellenkező esetben számíthatsz a szervezeted tönkremenetelére, és hogy a végén még kövérebbre hízol vissza


Sok sikert!

2018. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Drágám ha egy grammot se ennél akkor se mennél 50 kiló alá sőt még 60 alá is necces. Adj magadnak több időt ezt a szart meg felejtsd el.
2018. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is kb. annyi felesleggel indultam, mint te, én is szorongok a tömegben, szóval meg tudlak érteni, minél gyorsabban fogyni szeretnél, de tudás még nincsen mögötte igazán. Ami nem baj, mindig tanulhat az ember. DE

Itt több bibi is van. Először is, nincs olyan, hogy méregtelenítés, az csak jól hangzik, de semmi egyéb.

A tojásos dolgot gondolom olvastad valahol, nem ajánlom, mert megunod a tojást, ami egy fontos fehérjeforrás lenne a későbbiekben.

Van egy oldal, a kalóriabázis, itt igazából eligazítanak mindenben. Ha biztosan fogyni akarsz, kalóriákat számolsz. Tényleg nem nagy dolog, pár hét után már fejből megy, az elején én sem akartam kipróbálni. Teljesen ingyenes beregisztrálni, minden. Az oldal: [link]

2 hónap alatt nagyon max. 8 kilót tudsz leadni zsírból, egészségesen. Nagyobb súlyból ha fogynál, más lenne a helyzet, de így ne várj sokat, 20 kiló biztos nem fog lemenni, még koplalással sem.

2018. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele sem merülök a részletekbe, túl hosszú lenne. Tojás egy hétig? Elkezdesz futni, 1-2 órát??😁 futottál te már valaha is? Kétlem! Én futó vagyok, tudom milyen 1-2 órát futni. Te még nem tudod. Szénhidrátmegvonással meg egyáltalán nem fogsz tudni sportolni sem.
2018. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogynál semennyit, sőt... de azért próbáld meg :D
2018. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen a 72 kg már igazán nem jó.


50kg tényleg egy buta és igazán szinte megvalósíthatatlan terv.

Tüzz ki kisebb tervet.

2 hónap alatt én a helyedbe 3-4 kg max fogyást terveznék be, ez kivitelezhetö, és ettöl jól fogod érezni magadat.


Èn így csinálnám. Végsö cél 65kg karácsonyig!!! Ebböl 2-4kg még most a nyáron, és a többi az iskolába.


Amit tenned kell, hogy csökentsd az adagokat. Ehetsz mindent, csokit, és chipset is, de számold a kalóriát és nézzed miböl mennyit eszel.

Rájössz, hogy pl egy csokival beviszel akár 200Kalóriát is és még mindig éhes leszel, így legközelebb inkább egy nagyadag gyümölcsöt eszel nassinak, mert az jobban eltelit.

Lényeg, hogy nézzed mit eszel, és lassan be fogsz állni egy rendes étkezésre. A mozgás ne legyen intenzív de hosszútávú. Pl elmész 1-2óra normál bicajozásra, elmész 2-3óra intenzív sétára. Elmész kocogni. Egy rendes lassú de husszabb ideig tartó úszásra. Ezek mind zsírégetöek.

A legtöbb fogyni vágyó ott rontja el, hogy elsö nap kimegy és kitüz egy maratoni távot, magának, majd 500m után nem kap levegöt. pedig egy 8km -es séta az erdöben sokkal több zsírt éget mint egy nagy intenzítású futás(ami még nem is esik jól).

Ha van szoba bringa, akkor tegyél be egy 1 órás filmet vagy sorozatot és minden alkalommal nézd végig miközben tekersz.

2018. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!