Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így teljesen rendben van, nem?

Ez így teljesen rendben van, nem?

Figyelt kérdés

Ha kéthetente egyszer párszáz kalóriával átlépem a keretet, az úgy teljesen normális, igaz?

Tehát nem felesleges tőle a diéta?



2018. jún. 17. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Párszáz kalória plusszban semmiben nem fogja gátolni a fogyásod!:)
2018. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kiszámolva, körülbelül 1582 kcal-al lett több.


Ez sem nagy tragédia, ugye? :)


Egyébként köszi a válaszod! :)

2018. jún. 17. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Én heti többször is átlépem a keretem egy kicsivel, mert hát az élet ilyen. De nem érdekel, max egy kicsit lassabb lesz tőle a fogyásom, 500g helyett csak 400 lesz azon a héten. De legalább nem stresszelem agyon magam.
2018. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért technikailag 1600 inkább már pár ezer mint pár száz, de ne aggódj miatta. Ez kb 200g-mal kevesebb fogyást jelent arra a hétre.
2018. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én néha 2000 kcallal léptem át a keretet a nagy fogyásomkor... Kulcsszó a néha. Jó, ez nagy eltérés, de nem 2 hetente volt, inkább évi párszor.

De kétheti párszáz kcal... Elmész egyet sétálni, ugyanott vagy. Talán még jót is tesz, ha megdobod a kalóriát (legalábbis kis keretnél). Ez belefér, persze.


Akkor rontja el teljesen a diétát, ha a 2 hét teljes kalóriahiányát visszaeszed (sőt, valószínűleg akkor sem tud felszívódni s úgy is marad a fogyásból)...

2018. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, 1500 kcal... Akkor is, 2 hét alatt sokkal több deficited van egy rendes diétában. Lassíthat, de nagyon elrontani nem képes.
2018. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hétvégente mindig átlépem, drasztikusan is akár. :D Alkohol + sok szemét kaja.

Kiélem magam hétvégén és hétfőn már kívánom is a "finom" zöldségeket meg sovány husikat. NYAMI


25/F

2018. jún. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!