Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória van nagyjából...

Kacsa Tibor kérdése:

Mennyi kalória van nagyjából 100g tepsiben sütött csirkecombban bőr nélkül?

Figyelt kérdés
Az a "nagy" problémám, hogy neten mindenféle kalória információt találok magyar és külföldi oldalakon azzal kapcsolatban, hogy mennyi kalória van a csirkecombban bőr nélkül, tepsiben sütve. Valakinek van ötlete, hogy nagyjából mennyi lehet? :)

#csirkecomb kalória #tepsiben sült étel kalória #csirke kalória #comb kalória
2018. jún. 21. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi nem a netről tudjuk ezeket az adatokat??

Én a kalóriabázist használom, javaslom te is tedd azt.

2018. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosabb lenne lemérni a húst sütés előtt, nyilván szórni fog a kész eredmény... A sült csirkecombok nem mind egyformán vizesek (sőt, tartok tőle, hogy a nyers csirkecombok sem).
2018. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek az up/like/zöld kéz.


Közben lemértem. 1kg csirkecombból sütés után fél kiló lett. Tehát ezek alapján így 100g-ban kétszer annyi kalória van legalább, mint a nyers húsban. Persze sütés/főzés közben elvileg csökkenhet a kalória tartalma is... Na mindegy igazából a kérdésemre nem kaptam választ :D De csak a támadólagos hangvétel miatt jegyzem meg, hogy olvastam külföldi cikkeket, amelyben meg akarták nézni, hogy most végülis mennyi kalória is van a sült csirkében, de ugyanarra jutottak, mint én, hogy ahány oldal, annyi féle számérték (és nem csak 1-2 kalóriával térnek el).

2018. jún. 21. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámolás csak egy mankó. Nem lehet, nem kell, nem szabad, lehetetlen ennyire véresen komolyan venni.
2018. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!