Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
Eddig leadtam 5 hónap alatt 15-20 kilót kb de most több mint egy hónapja nem fogyok semmit. Nem ettem 3 napig egyszer és akkor se mozdult a súlyom. Nyáron csomót akartam fogyni erre nem megy sehova tovább. Elkezdtem az Intenset edzést pár napja de még eddig ez sem nagyon változtatott semmit. Mit csináljak? Soha nem fogok lefogyni? 175cm 90kg 18/l. 1200 kalóriát szoktam enni.

2018. jún. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Brutálisan keveset eszel, első körben emelném a kalóriát,. legalább 1-1 napra, hátha rájön a szervezeted, hogy nincs akkora éhínség (bár akkor is fogynia kéne, kivéve, ha extrém szuper az anyagcsere-lassításban, ami nem tipikus. kicsit lassul koplaláskor, de ennyire?). De inkább tartósan emelném párszázzal.

Inkább mozogj többet, nem tudom, eddig azzal mi volt.

2018. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszönöm
2018. jún. 22. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ne csak kalóriát számolj. Egyél egészséges, természetes ételeket, esetleg a makrókat kellene változtatnod. Pl. ha eddig sok szénhidrátot és kevés zsírt ettél, próbáld meg fordítva. Fehérjéből pedig vidd be legalább a minimálisan szükséges mennyiséget, de ne sokkal többet.
2018. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jún. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!