Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Franciasaláta + csirkeszárny...

Franciasaláta + csirkeszárny nagyon rossz diéta szempontjából?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a kalóriakeretedbe belefér, akkor nem gond.
2018. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó "diéta" akkor jó, ha nincs benne tiltott étel!

Ha nem léped túl vele az aznapra megengedett keretet, akkor nyugodtan eheted, de valószínüleg csak kisebb adag fér bele.

Viszont mindkettö elég sok zsírt tartalmaz, ezért a nap többi részében inkább zsírmentesebb ételeket tudsz csak enni, mert a kalóriák mellett a makrókat is vélszerü figyelni. Ha néha elcsúszol a kalóriákkal vagy a makrókkal, az nem túl nagy baj, de tényleg csak ritkán forduljon elö, ha fogyni is akarsz.

2018. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Franciasalit én nem enném. A majonéz miatt.
2018. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, szerintem ez kifejezetten diétás, no persze, ez diétafüggő :) Nekem még a franciasaláta édes, cukros zöldségei is beleférnek, a többi pedig OK, csak a tejföllel kell óvatosan bánni, az eléggé hozza a kalóriát, miközben annyira nem is laktat és nem is tart sokáig (mi mindig tejföllel készítjük a franciasalátát).


De igazából az számít, hogy laktató-e a kalóriabevitelhez képest s hogy az adott embernek hogy jön össze a napja. Kövéren nekem a legzsírosabb ételek (mondjuk 600 kcal/100g fölött) voltak a legfogyókúrásabbak, ma már ez nincs így, de ha sokat mozognék, ma már ehetnék bármit, amennyi csak belém fér, mindennel könnyen jóllakom (nem egyformán, inkább legvyen zsíros, mint szénhidrátos, de néha azért kenyeret is ehetek főfogásnak ebédre, ha akarok. nem ezen fog múlni a fogyásom).

2018. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2: Ez kis zsírkeretnél valóban megfontolandó. De van, akinek nagyobb a kerete. Sokan fogynak igen kevés szénhidráttal, ott lehet több a zsír. Vannak aktív emberek is...

S végülis, mennyiség kérdése, hogy mi fér és mennyire lesz terhelt a többi étkezés :) Célszerű nem elszórni ebédre az összes zsírt több rendes étkezés esetén, erre szerintem mindenki hamar rájön.

2018. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó, ha utána 45 perc edzés jön.;)
2018. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!