Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázison 896 kalória...

Kalóriabázison 896 kalória egy nap?

Figyelt kérdés
Beállítottam a kalóriabázison célként, hogy szeptember 15-re szeretnék 9kg-ot leadni amire azt írta ki, hogy az hetenként 0.91 kg fogyást jelent.És hogy ezt elérjem napi 895 kalóriát lehet ennem ami nagyon kevés.Még szobabiciklizni is akarok hozzá.Tudtok valami más kalóriaszámlálót adni ami optimálisabb, vagy tippeket arra, hogy fogyjak így le?

2018. júl. 8. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy fogyási gyorsaságot adtál meg, heti 1kg-ot nagyobb túlsúly esetén lehetséges leadni egészségesen, ami neked nyilván nincs.
2018. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát mondjuk azért ez nem egy ilyen gyors folyamat.

Először heti 0,5 kg leadása legyen a cél, egyél 1500kcalt és úgy le tudsz adni 7kgt is szeptemberig.

De koplalni tilos, csak hizol tőle.

2018. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj többet, de ahogy már írták, kis feleslegből ne is akarj gyorsan fogyni.
2018. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, mi a kikalkulált BMR-ed (Eszközök, célbeállítás alatt), az alá ne menj semmiképp.

Irreális célt meg tudsz adni, mert a kalóriabázis is csak egy gép, de a valóságban tartani úgyse fogod.

Olvasd el a bázison, ahol megadtad ezt az adatot, mit írnak alatta. Ott le van írva minden, még az is, hogy mi van, ha 800 kcal jön ki napi keretnek.

2018. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
896 kcal az iszonyú kevés. Ha tartani akarod neked annyi!!! Komolyan! A fogyás nem így működik, hogy dátumra megadod, hogy leakarsz fogyni addigra ennyit meg annyit. A fogyásban mindig vannak stagnáló időszakok, ráadásul hol ennyit, hol annyit fogsz fogyni, még akkor is ha mindent jól csinálsz. Max heti 0,5-1,0 kilóval számolj optimális esetben! De én jobban szeretem havi 2-3 kilóban megadni, mert vannak stagnáló időszakok. Mondom én, aki 35 kilót fogyott. Elég sok tapasztalatom van. Amúgy én a kalóriaguru.hu-t használom, ott eleve maximalizálva van a fogyás üteme, ha jól emlékszem heti 1 kilóra, de lehet 0,5 szóval nem ad ilyen irreális értéket.
2018. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!