Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1200 kalóriát eszek egy...

Ha 1200 kalóriát eszek egy nap de abból 300-400-at este akkor ugyanúgy hízok mintha egész nap sokat ettem volna? Vagy akkor attól még hogy eszek este fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 21:52
 1/7 Anide113 válasza:
100%

Szia!

2 éve 65kg-ról 58-ra fogytam a kalóriák számolgatásával (ha jól emlékszem 2 hónap alatt). Nagyon sokszor este vittem be sok kalóriát, mert a párommal muszáj volt rendesebben enni :) Csokit is rendszeresen ettem. Sokszor azt is este, mert örültem, hogy maradt még rá kalóriám.

Nálam egyáltalán nem befolyásolta,hogy mikor eszek, a lényeg, hogy 1200 kalóriánál többet nem vittem be.

Ugyanakkor azt nem állíthatom, hogy egészségesen fogytam...

2018. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tök mindegy mikor eszel, az össz a lényeg nyugi
2018. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valamiért az volt bennem hogy amit este eszik ez ember az lerakódik :) Én is úgy vagyok mint az első válaszoló, napközben kibírom de este a párom mellett már nehezebben :D
2018. júl. 12. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki úgy fogy le, hogy kizárólag késő este eszik... Ez persze nem mindenkinek jó, de a lényeg, hogy az összbevitel számít fogyásnál. Gondolj bele: energia kell a működésedhez. Ha deficitben eszel, hogy a lótúróba rakódna le az esti, ráadásul úgy, hogy nem is jön más raktárakból anyag? A következő étkezésedig fényből élnél meg ilyenek?


A legtöbb ember vacsorázik fogyáskor is és sokunk nem aprócska mennyiséget...

2018. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az estivel csak az a gond, hogy nem jó alvás közben emészteni.

Szóval ne egyél túl későn.

2018. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régi tévhit, hogy az esti evés hizlal; valójában a teljes napi bevitel számít.
2018. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norman Bates ***** válasza:
En eddig 14kg minisznal jarok, este eszem a fo etelt, napkozben csak egy rantottat, par szem mogyorot etc.
2018. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!