Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalónapot tartottam, mennyi...

Csalónapot tartottam, mennyi kalória lehetett?

Figyelt kérdés

Ma eddig ezt ettem össze... (binge eating lehet nálam ma és tegnap is, sosem volt ilyen)...

Reggelire ettem egy zacskó doulano (200g csirkemell sonkát) 1 paradicsom, 1 kígyóuborka, 100 g saláta mix, 150 g székelykáposztát (csak káposzta volt).


Ettem fél üveg szilvalekvárt (kb. 350 g), 2 tányér pudingos gyümölcslevest( kb. 5-6 dl)

Megettem reggel óta 17 db palacsintát. 2 kakaósat, 5 csokisat (csokirudat tettem bele 27g/db) 250 g zsírszegény túrót + 150 g natúr joghurtot,, egy kisebb üveg almalekvárt, 3 db abonettet, egy csokis croasant (50 g volt kb.) , 200g mogyorót, 2dl kakaót (2,8% tejjel), 75 g vaníliafagylaltot.


Ma bicikliztem eddig kb. 3-4 km-t, de még megyek ugyan ennyit legalább. A súlyom most mértem 51 kg (170 cm vagyok). Tegnap is ennyit ettem kb. most ez alapján mennyit lehet zsírban hízni, (hány kalória lehetett?), ha holnap újra teljesen vissza állok a napi zöldség, hús fogyasztásomhoz és megint nem eszem a kenyeret, cukrot, édességet stb... dolgokat, akkor újra vissza fog állni minden? Nagyon sok víz jött fel rám (lábamra főleg és a hasamra).



2018. aug. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

1. A csalónap NEM azt jelenti, hogy annyit zabálsz, amennyi belédfér, HANEM azt, hogy kicsit lazábban veszed a kalóriákat.

2. A csalónap NEM TÖBB NAP egymás után, hanem EGY legalább egy hetes - de inkább kettö-három - betartott étrend mellett!

3. EGY (meg kettö) nap alatt NEM lehet hízni, viszont megvan az esélye, hogy a több napos lazítás után nem fogod tartani a keretedet, mert elveszted az elszántságodat.

4. A legokosabb, ha holnaptól szigorúan betartod a kalóriakeredet legalább két-három hétig, és ha újra csalónapot akarsz, akkor kevésbé engedd el magad.


5. Egy megjegyzés: mivel a mai napod (meg feltehetöleg a tegnapi is) majdnem kizárólag széndhidrátokból áll, ezért gondolom, normál esetben túl kevés CH-t fogyasztasz és azért jött rád ez a zabaroham. Sokkal többre mégy, ha megengedsz magadnak több édessséget a kalóriakereten belül, akkor a csalónapon sem esel ennyire túlzásba. A kalóriaszámolásnak ugyanis éppen az a legnagyobb elönye, hogy nincs letiltott élelmiszer, mindent ehetsz, csak a mennyiség az, amire oda kell figyelni!

2018. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kalóriakalkulátorról nem hallottál? Ennyire azért ne legyél már lusta, ha mindenről tudtad, mennyit eszel, beütögeted, és összeadod, nehogymár más számolgasson helyetted. WTF
2018. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
170 centivel és 51 kg-mal mit akarsz? Tömegelned kéne inkább, nem pedig káposztát majszolgatni.
2018. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Most vagy nem érdekel a dolog, vagy érdekel és akkor leméred szépen grammra.

Mégis honnan a csudából tudjuk, hogy mekkora üveg az almalekvár és mennyi cukor van benne? A palacsinták sem egyformák...etc.

S miáért is melóznánk, ha téged érdekel, de te lusta vagy számolni?

Sosem értettem ezeket a kérdéseket.

Én évek óta számolok, de ránézésre fogalmam sincs, mennyit ehettél kb., hogy is lenne?


Mivel vézna vagy, ne is foglalkozz az egésszel, inkább edzened kéne s akkor hátha jön izom, végülis ettél fehérjét is, az nem lehet gond, bár a túl sok cukor nem volt egy nyerő ötlet.


Normál ember kilengéskor sem tömi két pofára a cukrot.

2018. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, be is pötyögöm... edzeni szoktam. Most csak jól éreztem magam. Innentől kezdve izmot építek. :-)
2018. aug. 7. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
persze hogy zabálhatnék tör rád. csont vagy és bőr..
2018. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj,ez termesetes,ha enned kell,ne tiltsd meg magadnak,legalabb feltöltöd a raktárodat kis ch val meg egyeb tapanyaggal. Kellenek ilyen napok.

Amugy egy nap kb hany kaloriat eszel,miket es mennyit mozogsz? Vekony vagy vigyazz magadra,egyel!

2018. aug. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!