Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezt így jól adtam meg?

Ezt így jól adtam meg?

Figyelt kérdés

101g fehérje

160g ch

50g zsír

kcal keretem kb 1400


2018. aug. 8. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
156cm,89kg 28/N
2018. aug. 8. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Az adataid alapján kevésnek tűnik a kalória, az alap, mozgás nélküli kalória szükségleted 1600 körül lehet, ez alá nem nagyon kéne menni.

Nem írod, hogy mozogsz-e, vagy mit csinálsz, de ha ülő, vagy átlagos életmódot folytatsz, akkor a kalória mennyiség még elmenne, viszont ehhez képest beállítottál egy sportolóknak való makró keretet. Ha sportolsz, jó a makró, viszont akkor kevés a kalória.

2018. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy a kalóriaigényed (nem tudhatom), jó lehet, de én se vinném ennyire fel a fehérjét, ami persze jó, ha fogyáskor több, kevés mozgás mellett is, de talán nem ennyire. De azért még belefér, ha így laksz jól.

Bár jobb lenne többet mozogni és akár többet enni.

2018. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre a mozgás csak szobabicaj kb 200kcal égetés, még szörnyen puding vagyok de dolgozom rajta
2018. aug. 8. 16:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha sok a fehérje, akkor feljebb vihetem inkább a zsírt? A ch-t nem lehet, mert PCOS miatt nem lehet több, mint 160g
2018. aug. 8. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mehet feljebb a zsír, ezt én is állandóan túllépem, a szh sosincs meg, amit írnak, és nem híztam vissza semmit.
2018. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor inkább a zsírt viszem feljebb, és a fehérjét lejjebb
2018. aug. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!