Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 600-800 kaloria evessel...

Napi 600-800 kaloria evessel mennyi ido alatt es mennyit fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Mostanaban, kb 10napja naponta ennyit tudok csak enni, ebben benne van minden folyadek es etel, amit kepes vagyok magamba tuszkolni. Van, hogy reggeltol delig nem eszem semmit, ekkor eszem valamennyi gyumolcsot vagy zoldseget, esetleg egy szendvicset es estig utana semmit, majd este, hogy tudjak legalabb aludni, eszem meg egy szenyat. Eddig lement rolam ez a 10 nap alatt kb 2 kg. Nem tudom mikor fogok tudni ujra rendesen enni, de most nem megy. Keveset mozgom egyebkent, egy eve meg sokkal aktivabb voltam de mivel munka tolti ki az idom nagy reszet, nem tehetek rola. Edzem, amikor erek, de az a napi fel-egy ora+seta szerintem nem eleg ahhoz, hogy ellensulyozza a 8-10 oranyi inaktiv munkat.
2018. aug. 11. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anyagcseréd lelassul és már a minimalis kajától is hízni fogsz. Nem igaz, hogy minél kevesebb, annál jobb.
2018. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülő munka során szinte folyamatosan lehet izometriás edzést végezni, mert mozgás nélkül bizony nem fog menni a fogyás.
2018. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!