Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha este 8ra megyek úszni...

Ha este 8ra megyek úszni mikor vacsorázzak?

Figyelt kérdés
6-7kor vacsorázom általában. Ha 8ra elmegyek úszni tartsam ezt vagy jobb ha úszás után eszem. Ti mit tennétek? Úgy tudom annyira nem jó fogyás szempontjából lefekvés előtt enni. Már pedig ha hazaérek úszás után nemsokkal jó lenne lefeküdni. Nem tudom hogy lenne a legjobb.
2018. aug. 12. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, mikor eszel, ha a napi kalória ki van számolva. Teli hassal ne ússz!
2018. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vacsorazz 5-kor es 8-ra meg lesz emesztve a kaja annyira, hogy ne hanyd ki
2018. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha 6 és 7 között eszem, 8-kor már simán tudok sportolni. Te tudod, hogy milyen gyorsan térsz magadhoz evés után, vagy akadályoz-e egyáltalán az emésztés.
2018. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, mennyivel úszás előtt jó enned (az emberek többsége 1-2 órával sport előtt szeret enni), illetve éhes vagy-e utána s a teli has mit tesz az éjszakai nyugalmaddal. Van, aki imádja teleenni magát, majd aludni, ha neki működik, nem látok benne kivetnivalót. Nekem este nem kell étel, de van, akinek igen, pláne úszás után.
2018. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!