Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hét alatt lehet hízni 4...

Egy hét alatt lehet hízni 4 kilót?

Figyelt kérdés
Szóval 10 nappal ezelőtt mértem le magam amikor 88 kg voltam. Utána néha 1300 kcalt ettem viszont volt egy nap amikor 3000-t és néhány 2000 körüli és 3-4 nap amikor egyáltalán nem számoltam csak ettem, ebben volt mikor sokat volt mikor annyira nem. A lényeg a 10 nap alatt ritkán ettem fogyókúrás mennyiséget. És ma reggel megmértem magam és 92 kg voltam :( nagyon el vagyok keseredve nem merek enni egyáltalán. Mikor leszek én újra 88 kg olyan nehezen küzdöttem le a nyáron ezt a pár kilót erre ilyen hirtelen visszaszaladt el sem hiszem. Lehet ennyi idő alatt ennyi zsírt felszedni?

2018. aug. 12. 13:09
 1/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt ez a hízás zsírban történt volna meg. Sőt... valószínűleg több szénhidrátot ettél, ez pedig megkötötte a folyadékot és feltöltődtek újra a glikogénraktáraid. Azonban egy javaslat: ekkora testsúly mellett én 1600-1800-ra emelném 1 hétig a kalóriát, majd hetente csökkenteném 100 kalóriával, mert az 1300 borzalmasan kevés... én 48 kg vagyok, kb. Nekem sem elég még súlytartáshoz sem és csak éhezik a szervezeted, amit ezekkel a bing eatingekkel próbál kompenzálni valahogy. Arra is vigyázz, hogy nehogy bele ess a falásrohamokba, valamint az egyéb étkezési zavarokba.
2018. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Reggelente mérd meg a súlyodat wc zes utan egy hétig és kapsz egy àtlagot

Sokkal pontossabb mi tha nap közbe össze vissza méregeted

2018. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szarnak is van súlya, annak a négy kilónak meg nagyrészt víz lesz.
2018. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!