Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire lehet hinni a netes...

Mennyire lehet hinni a netes kalkulátoroknak a napi kalóriaigényt illetően?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, mi a neve, de arra a kalória mennyiségre gondolok, amit akkor kell bevinni, ha tartani akarom a súlyom. És ha ez alatt eszem, akkor fogyni fogok? Persze nem mínusz 50 kalóriától várom a csodát. Ezt magamnak ki tudom számolni valahogy?
2018. aug. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Na jó, nyilván használnak valami jó kis statisztikát, de ha te nem vagy statisztikai átlag, akkor sokszáz kcalt is simán félremérhet. Nálam ez szokott lenni, még mozgás nélkül is (mert az végképp számolhatatlan, aktív napjaimon 500 kcalra pontosan sem tudom megmondani, mennyit használtam el mozgással, pedig nem is edzek keményen és sokat).


Úgyhogy kiindulásnak megteszi a kapott érték, de az eredmény mutatja meg, hogy amit megfelelő kalóriadeficitnek hiszel, az valóban az-e.

2018. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2018. aug. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!