Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány gramm zsirt szénhidrátot...

1Roberto1 kérdése:

Hány gramm zsirt szénhidrátot szabad bevinni 1 nap hogy ne legyen hízás belőle?

Figyelt kérdés
ugye olvastam hogy a kaloria az egy hülyeség és nem is érdemes számolni ezért a zsirt és szénhidrát grammot kell számolni hogy mennyit viszel be a fehérje ugye nem hízlal annyira ezért nem is írtam be hogy hány gramm fehérjét szabad bevinni fogytam is fehérje bevitellel 5 kg ot 1 honap alatt ugy hogy saltával ettem csirkemellet meg szósz hozzá kevés hogy finom legyen és müködik, de mostanában eszek tojást is fél zsömlével hogy az hízlal e mit tudom én.

2018. aug. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi téves dolgot hordtál itt össze....tájékozódj először...
2018. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen hogy olvastam utána azért írtam de oks:D
2018. aug. 22. 17:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kell ennyire gyökér választ írnod ? mintha te tudnál mindent ez a gyakori kérdések annyira tele van öntelt emberekkel hogy néha félek ide írni bármit is mert amikor olvasom már látszik annak az embernek a lénye hogy milyen érted, és nem fogom fel mi a szarnak kell így viselkedni.
2018. aug. 22. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Márpedig a kalóriaegyenleg alapján hízol, a fehérje sem laktat kevésbé, mint a zsír, ha fölöslegben van, ráadásul a zsírnak nincs inzulinválasza sem.


Nincs ilyen. Lehet enni napi 1000 gramm szénhidrátot vagy 300 gramm zsírt úgy, hogy fogysz. Kicsit kemény lehet napi sok órán át edzeni, de vannak, akik megcsinálják, legalábbis ideiglenesen (biciklitúra, ultrafutóverseny).


Sok fehérjével azért könnyű fogyni sokaknak, mert jól laktat (egyedszinten vannak eltérések, de általánosan a fehérje laktat legjobban). Egyszerűen automatikusan nem eszel eleget a súlyod megtartásához, ha főleg fehérjére és könnyed zöldségre alapozol, némi zsírral. Sokan már koplalnak is így, ami már problémásabb. A brutálisan túl sok fehérje pedig egészségtelen.


Nincs hizlaló étel, CSAK a kalóriatöbblet hizlal. Én már fogytam mindenfélével, csak deficit legyen. Egyes ételekkel a deficitet tartom nehezen, de inkább sehogy, ezért kerülöm őket, ha igazán akarok fogyni, nem azért, mert "hizlalnak", ilyen nincs.

2018. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!