Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha az alábbi diétát követem,...

Ha az alábbi diétát követem, akkor az éheztetésnek számít vagy jó lesz fogyáshoz?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 162 cm magas, 54-56 kg.

1200 kalóriát viszek be egy nap (+/- 100 kcal), normális, egészséges kajákból, zöldség, sok fehérje, kevés kenyér (ami van, az teljes kiörlésű), plusz naponta 1 óra szobabicikli. A biciklit még nem kezdtem el, eddig úgy érzem, az 1200 kalória elég, minimális éhségérzetem szokott csak lenni, de az sem mindig.


2018. szept. 13. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel mi a lóf...nak akarsz fogyni?! Ennél ideálisabb súlyú nem is lehetnél! Honnan vetted, hogy neked fogynod kell?! Milyen lelki-kapcsolati problémát akarsz a fogyással leplezni?
2018. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy éveken keresztül 48 kg voltam, és semmi zsír nem volt rajtam szinte, és úgy éreztem jól magam. Most, hogy rámjött ez a 6-8 kg, pocakom lett (bár nem nagy, de zavar), belső combomra is híztam, felkarom is vastagabb lett, szóval már nem tetszik az alakom. Menj be a boltba és nézd meg, térfogatilag mennyi 8 kg zsír. Hát elég nagy. Ha azt mind rátennék a hasadra, meg a combjaidra, szerintem te sem örülnél neki. :D De nem is az a lényeg, nem tartom magam kövérnek, csak egyrészt nem akarok tovább hízni, másrészt hiányolom a jól megszokott alakomat.
2018. szept. 13. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Első, nem mindenki egyformán izmos, a testalkatunk is más, ésatöbbi... Az egyik nőnek jópár kiló a nagyobb melle és a feneke, mint a másiknak... Simán lehet zavaró feleslege a kérdezőnek, de ennek megítélését inkább rábízom, ő látja.


Nos, kérdező, nem tudhatom, mekkora az energiaigényed, vannak lassabb anyagcseréjű emberek... 1200 kcal mozgás mellett általában kevés egy embernek, akkor is, ha jóllakik vele. Személy szerint 1500-zal indítanék s ha nem vagyok éhes és nem fogyok valami tempósan, esetleg csökkenteném. Inkább mozogj többet.

2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
'Megszokott alakodat" - hát felnőttél és nőiesedsz! Nem vagy többé gyerek! Megváltozik a testalkatod! Ennek így kell lennie! A huszonéves férfiak szerinted ugyanolyan alkatúak, mint a 15 éves fiúk? Fel kell készülnie a testednek az anyaságra! Hogy ki tudj hordani és meg tudj szülni egy gyereket és tárolni tudd a zsírpárnákban a női hormonokat! Nem véletlen!!!
2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom 😃 nagyon sok sportos, szálkás, jó alakú feszes nő szül gyereket, ez a “felkészül a test a gyerek kihordásra, jó vagy így is” ez badarság! Nyilván változik a testünk, nőiesedünk, de könyörgöm, nem a nagyszüleink idejében vagyunk. Mindenki nézzen ki úgy, ahogy neki jól esik. Én szeretem, a vékonyságot, a feszességet, nekem az szenb, mint egy kerekded csípő vagy egy nagyobb mell. Különbözőek vagyunk, nehogy már azért kelljen 21évesen +8 kilóval élnie szerencsétlennek mert majd X év múlva szülni fog.


Kérdező! Ha nem éhezel és érdemi ételeket fogyasztasz, szerintem teljesen jó ez a kalória bevitel.

2018. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem él plusz 8 kilóval, teljesen normális kilóval él!
2018. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod? Ismered? Látod, hogy A- vagy D-s melltartót hord? Stb... mindenkin máshogy oszlik el ennyi kiló.
2018. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki sok, más az alkata, mások az arányok. Én is 162 centis nő vagyok de én 60 kilósan nézek ki jól. Amikor 54 voltam, úgy néztem ki mint egy éhező etióp. Másnak meg nem áll jól ez a súly ha más az alkata. 26/N
2018. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!