Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elrontottam? Egy ilyen...

Nagyon elrontottam? Egy ilyen nap után mennyi idő múlva számítsak megint fogyásra?

Figyelt kérdés

9 napja kezdtem diétázni, napi 1000-1200 kalóriával. Célom december 1-ig 4 kg-ot leadni (ma reggel 52.1 voltam). Eddig jól is ment, ma viszont borzasztó sokat ettem:

-egy fél kakaós kifli

-két kis szelet (összesen 100-120 g) rántott borda pár szem sült krumplival

-egy pohár 3 az 1-ben kávé 2,5 dl zsírszegény tejből, tejszínhabbal

-fél tábla Oreós Milka

-kb 5 mignon

-4 pici linzerkarika

-6 mini (nagyon pici) isler

-fél kakaós kürtős kalács


Ezzel nagyon tönkretettem mindent?

Ha decemberig max egy ilyen lesz még (öcsém szülinapján), lefogyhatok a tervezett időn belül?

Mennyi idő után érdemes most mérlegre állnom?

Lehetett több 2000 kalóriánál?



2018. okt. 7. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
agyból már fogytál az biztos
2018. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hány centi vagy, hogy 52 kg-ból fogyni akarsz?
2018. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tegyük fel, hogy ez most 3000 kcal volt. Ez 2000 kcal többlet, ami zsírban és 100% hatékonysággal számolva 222 g hízást jelent. Valójában sokkal kevesebb lehet, mert kevesebb volt a többlet, nem teljes a felszívódás, és a szervezet nem alakítja át 100% hatékonysággal a szénhidrátot zsírrá, ezért szerintem olyan 40-50 g-ot hízhattál valójában. Bőven egy átlagos mérleg hibahatárán belül van. Nyugodtan a mérlegre állhatsz bármikor, de ne ijedj meg, hogy egy pár napig akár +2-3 kg többletet is láthatsz. A mai étrended miatt feltöltődtek az izmaidban a glikogénraktárak, és megkötöttek egy csomó vizet. No para, ez csak víz! Nem igazi hízás.

2018. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, azt tényleg gondold át, hogy kell-e fogynod. Lehet, hogy inkább izmosodnod kéne egy picit, amitől nehezebb lennél, mert az izom nehezebb, mint a zsír, de sokkal csinosabban néznél ki.
2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok, voltam már 45 kg is, szeretném nagyjából visszanyerni a régi alakomat.
2018. okt. 7. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
45kgal alakod sincs, nem még jó....
2018. okt. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
45 kg-mal menstruáltál még? Ha nem, vagy rendszertelen volt, az jelzi, hogy veszélyesen sovány voltál. Nem írtad a korod, de gondolom már felnőtt ember vagy (ha meg gyerek, akkor a szüleid dolga), te döntöd el, mit akarsz az egészségeddel.
2018. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, de a kérdésre válaszoljatok, ha lehet
2018. okt. 8. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A fent felsorolt kajákból talán a rántott borda volt vmennyire normális. Ennyi szar kaja helyett miért nem eszel inkább normális ételt? Akkor nem lenne lelkiismeret furdalásod, és tized annyi szénhidrátot vittél volna be. Nem is értem. Minek ennyi szar cuccot enni?
2018. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Tudom, hogy nem volt jó, anyukám hazahozott két tálca aprósütit és sajnos nem bírtam ki, hogy nem eszek belőle. Utána meg barátommal voltunk búcsúban, ott ettük a kürtős kalácsot és a csokit.

Reggelire nem volt nagyon más itthon, azért kakaós kiflit ettem.

2018. okt. 10. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!