Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 napig most rengeteget ettem...

3 napig most rengeteget ettem magamhoz képest (hazamentem. ), és borzalmasan rossz a közérzetem. Ilyenkor egy olyan nap, amikor csak iszok, mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
állítólag egy nap léböjt jót is tud tenni a szervezetnek
2018. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A koplalástól csak lelassul az anyagcseréd, ami nem egy jó dolog.
2018. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Én nem a plusz kalóriák miatt szeretném ezt, hanem mert tényleg szornyen érzem magam....

sajnos az anyagcserém így is borzalmas :/

2018. okt. 8. 00:36
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon jó ötlet, ha nagyon jóllakott vagy s inkább kivennél, mint betöltenél... Velem is volt már hasonló, de azért én nullkalóriára nem szoktam lemenni, igaz, nem is eszem durván túl magam napokon át.

1 nap böjttől nem lassul az anyagcsere, ahhoz több nap kell (s normál esetben hosszabb böjt után is visszagyorsul).


Máskor ne csinálj ilyet, végre hazamész, ne rontsd már el, tudom, milyen túl sokat enni, borzalmas. Egyél kevesebbet, kiélvezve a falatokat. Vagy ha már "muszáj" sokat enned, mozogj többet, vagy egyél egyszer sokat és kész, ha az neked OK.

2018. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Az úgymond normális kaja nem csábít, a csokival meg a nasival szálok ilyenkor el nagyon de nagyon :(

Nem véletlen nincs nálam otthon ilyesmi nagyon....

Még reggel is nagyon rosszul voltam, nem is tudtam még semmit sem enni ma.

2018. okt. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!