Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így ugye előbb - utóbb beindul...

Így ugye előbb - utóbb beindul a fogyás? Csak mert most egyre nehezebb vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval 160 cm vagyok, és jelenleg 63kg (62.8 és 63.3 közt ingadozok).

Egy jó hónapja igyekeztem változtatni az étkezésemen, kiiktattam a gyors kajákat, 1300-1400 kalóriát eszek egy nap, minimum 3 de inkább 4-5 felé osztva. Igyekszem minél tisztábban enni, nem sok a feldolgozott étel ebben a mennyisegben(pl délelőtt a kollégák megkínálnak keksszel, abból veszek egyet, ilyenek). Ami még nagy kalóriabomba volt az a Starbucksos caramel frappuccino, na azt se ittam amióta számolom a kalóriát.

Illetve egy bő másfél - két hete elkezdtem szobabiciklizni is. Eddig arra mentem, hogy 10km lemenjen, most egy jó két napja a 10 km gyorsabban, magasabb fordulatszámon. A pulzusom végig 120-135 volt, nagyjából ilyen 35-45 perceket edzek (ha nagyon belelendülök tekerek még akár 15 km-t is).

A lábamnak azóta jobb valahogy a tapintása, illetve mintha a csípőm vékonyabb lenne, szóval szemre van változás de mérleg szerint nincs. Ha így folytatom kitartóan, beindulhat végre a fogyás?

Alapvetően izmosabb/formásabb vagyok, fizikai alkalmasságin kiválóan szerepeltem, csak aztán pár hónap depresszió és szrokbele révén egy kb 5 kg felszaladt rám, ezt faragnám most le.

Köszi szépen mindenkinek aki segít



2018. okt. 18. 08:01
 1/5 anonim válasza:
100%

"a lábamnak azóta jobb valahogy a tapintása, illetve mintha a csípőm vékonyabb lenne"

megválaszoltad magadnak a kérdést, igen :D így már be is indult, főleg hogy több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

sőt, példásan fegyelmezett vagy (a kekszeket értve), gratulálok!

ha a mérleg nem mutatja, az lehet azért van, mert pl. nekem is előbb látszik meg testben, mint súlyban.

sok sikert a további fogyáshoz! :)

2018. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

Azt elfelejtettem, vízivásra is igyekszem odafigyelni, munkahelyemen lecsúszik másfél - két liter + otthon még kávé, gyümölcslevek stb

2018. okt. 18. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne igyál gyümölcslevet és csökkentsd a szénhidrátbeviteledet, azonos kalória mellett. Egyél elég teljes értékű fehérjét.
2018. okt. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor látványos lesz/egyáltalán beindul?
2018. okt. 21. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha 1 hónap alatt nem ment le rólad egy árva kiló sem, akkor valamit még nem csinálsz jól. A mozgás hatására erősödtek az izmaid, ez jó dolog, de lehet, hogy a fogyáshoz kevés.
2018. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!