Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges, hogy nincs 1600...

Lehetséges, hogy nincs 1600 kcal a napi szükségletem?

Figyelt kérdés

Három hete minden nap írtam, hogy mennyi fehérjét fogyasztok, és így látom a kcal-t is.

Ez 1480 és 1550 között jött ki.

Én kb. mindig ennyit eszem, és nem fogyok, nem hízom.


Nagyon lassú az anyagcserém? Vagy ez átlagos?


168/58


2018. okt. 19. 23:00
 1/3 anonim válasza:
51%
2000-2100 kcal az atlag bevitel ha nem vegzel fizikai munkat. Ha ennel kevesebbet eszel akkor kevesebb lesz a tested energia tartaleka, fogyni is fogsz, ami szerintem hulyeseg 58 kiloval.
2018. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez simán elképzelhető, igen. De 3 hét még annyira rövid idő, a testsúlyunk pedig olyan sok kilót tud ingadozni természetesen, hogy a fentiből még nem következtetnék sokra.


Ha nem mozogsz s tényleg ennyi az igényed, ez még nem vészes, bár nem gyors az anyagcseréd, az fix... De ha rendes mozgás mellett ennyi, az már szokatlan. De vannak ennyivel már határozottan hízók is, nem gyakori, de létezik. Nagyon szór az emberek anyagcseréje s persze ha elrontják pl. koplalással, akkor egyes esetekben egész sokat tud lassulni.

2018. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de ez nagyon lassúnak számít, szerintem egyébként is jó a súlyod.

Három hét alatt ilyen súlyból nem hinném hogy lehet fogyni, legyél türelmes.

2018. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!