Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1200 kcalt eszek egy nap...

Ha 1200 kcalt eszek egy nap és nem tudok mindennap sportolni (messze lakok a sulitól) de kb napi 1 órát sétálok (gyorsan) akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Persze, ilyen jó kalória deficittel gyorsan fogsz izmot és zsírt is leépíteni. Ráadásul a fodrászon is spórolhatsz, ha magadnak borotválod majd kopaszra a fejed, amikor foltokban kezd el hullani a hajad.
2018. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 1200 kalóriával mindenképpen fogysz.
2018. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ennyivel tuti hogy fogsz fogyni, bár elég határ eset, mert vehetjük ez koplalásnak, ami nagyon rossz.
2018. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt fél évben adtam le 18kg-ot az 1200-as kalória tartásával. 1200-1400 között mozgott a napi bevitelem, tehát nem voltam szigorú az 1200-al, mert éhezni nem nagyon akartam, így amikor este már nem bírtam megettem egy marék mogyorót. Nem mondom, hogy nem voltam éhes esténként, de nem annyira, hogy ne tudtam volna átaludni az éjszakát. Viszont ha elérjük a kívánt célt, akkor továbbra is figyelni kell, és nem szabad a korábbi életvitelhez visszatérni, mert akkor visszatérnek a kilók is.
2019. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Egyszer laktam egy kis faluban, a munkahyem 6 km-re volt. Egy 200m magas hegy-rol lefelé mentem dolgozni, haza felé pedig felfelé. Eleinte másfél óra volt haza felé az utam. Utánna 45 perc lett 2 hónap múlva. Nem dietaztam ettem rendesen. Bár igen izzasztó volt nyáron főleg a felfele út. Szerintem ha kicsit többet setalsz, vagy ha hozzateszel otthon egy lightos tornát e mellé, értékek ide vagy oda, át fogsz alakulni hónapokon belül szerintem simán. Koplalni sosem szabad. Az nem egyenlő az egészséges diétával.

2019. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!