Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha nem otthon edzek, hogy...

Ha nem otthon edzek, hogy számoljam a kalóriákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég el kezdtem számolni a kalóriákat, mert szeretnék 10 kg ot fogyni. Otthon lw tudom mérni miből mennyit egyek, de mi a helyzet akkor, ha mondjuk reggel elmegyek és csak este érek haza? Tegyük fel. Eszek valahol ebédre egy menüt, az meg több mint amit ehettem volna hogy tudjak vacsorázni is. Hu remélem érthető a kérdésem.
2018. nov. 3. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nagyon elírtam. Ha nem otthon eszek....
2018. nov. 3. 00:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rákeresel az adott étel energia-és tápanyagtartalmára, megnézel 2-3 receptet, amit kidob, és azokból számolsz egy átlagot, általában 50-100 kalóriában térnek el maximum. Persze ez így nem teljesen pontos adat, de nagyon sokat nem tévedhetsz.

Egyébként nagyobb étteremláncok honlapján fent szokott lenni a kalóriatartalom.

2018. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinalod a kajadat, dobozba rakod es elviszed magaddal amikor teheted.
2018. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éttermekben, kajáldákban, mindenhol ki vannak mérve az adagok, megkérdezed a pincért kb hány dekásak a fogások, a recepteket meg a neten megnézed, egy kis difi belefér
2018. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kezdetben csak saccolni tudtam, mert nem volt mérlegem, de így is működött a fogyás. A lényeg, hogy ne becsüld alá a kalóriákat, saccold meg, valami hány gramm lehet, és többet írj be, akkor nagyot nem tévedhetsz.
2018. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!