Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudok hulye voltam de mit tegyek?

Tudok hulye voltam de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból tegnap reggel ettem utoljara,és most reggel tudtam ujra enni rs betoltam kb 1500 kalóriát. Nagyon rosszul lettem szerintem a hirtelen evéstől és hánytam jó sokat nagy része kijött. Most viszont meg mindig elég ramatyul vagyok. Most abból az 1500 kalóriabol mennyi maradhatott meg? Az a napi keretem és ma már nem szeretnek enni mert ezzel most megbetegítettem magam😂
2018. nov. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számolj úgy, hogy rendesen táplálkoztál, a szokásos kalóriamennyiséget vitted be. Ebédre és vacsorára ma egyél valami könnyebb dolgot, párolt cuccokat, max csak sóval, kíméld a gyomrod.
2018. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. De így mennyit hanyhattam ki? Csak h mennyi kalóriát vihetek be ma még... a nagy resze kijött...olyankor a kalória értéke számít,vagy az is kijött... mármint remelem érthető a kerdesem
2018. nov. 3. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha ma már nem eszel semmit, akkor holnap reggel megint rosszul leszel, nem tudom, mi ezen olyan nehéz. Egyél úgy, ahogy amúgy is ettél volna. A reggelit számold annyi kalóriának, amennyi egy átlag reggelid szokott lenni, ebéd-vacsira meg egyél úgy, ahogy szoktál.
2018. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, egyél úgy mint máskor.

Ha koplaltál ez előtt akkor meg egyél napi 2000kcalt, mert az a normális.

Persze fokozatosan növeld a kaja mennyiséget, ne össze vissza

2018. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár későn írok, hátha jó lesz máskor, utólag, akármi.


Ha hánytál, akkor az egészségeddel törődj, azt s annyit egyél, ami jólesik, úgyse lehet kiszámolni, hogy mennyi hasznosult, de nem is fontos egyetlen nap.

Vond le a tanulságot és máskor vigyázz magadra jobban.

Szomorú, hogy ennyire nem érezted, hogy sok lesz ez az étel, de ez van, máskor tényleg vigyázz.

2018. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,koszonom a valaszt! Ugye Eleve volt egy mennyiség amit megettem és erre ittam sok vizet,attól lettem valójában nagyon rosszul és amiatt hánytam szerintem
2018. nov. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!