Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy menzas adag makos tesztaba...

Egy menzas adag makos tesztaban kb hamy kcal lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennel pontosabb adag kene, de sajnos az ilyen tippelesekben nagyon rossz vagyok es nem akarok hulyeseget irni, szval bocsi.
2018. nov. 6. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kb 800 kcal. 300 grammtól kevesebbet szerintem nem szolgálnak szóval minimum ennyivel számolj.
2018. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mivel a normálisnál sokkal több cukrot raknak rá, szerintem úgy 1.000 körül lehet a kalória tartalma.
2018. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Menzás kajára a normálisnál sokkal kevesebb cukrot raknak, éppen csak megmutatják neki a cukrot.
2018. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

300 kcal tészta már szép mennyiség, de fogalmam sincs, mekkora a menzás adag. A cukor nem lehet sok, azt nem tudom, mennyire mákos.


A többiek tippjeit erősen túlzottnak gondolom, de lehet, hogy a menzán majdnem annyira mákozzák a tésztát, mint amennyire én szeretem, mondjuk majdnem annyi mák, mint tészta szárazon, akkor pedig már lehet ennyi simán...

2018. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, lehet, hogy én alábecsülöm a cukrot. De akkor is határozottan 800 kcal alá tippelem az adagot, amennyiben nem brutálisan mákos.
2018. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A BME egyetemi menzáján diós tésztát találtam:

[link]


Ha az (i) fölé viszed az egeret, megmutatja a tápérték-adatokat. A kis adag a normál igazából, a nagy adagjuk hatalmas. Szerintem a mákos tészta se lehet nagyon más.


(Just for the record: 650 kcal a 20 dkg-os (normál) adag, 1140 kcal lenne kb. a nagy.)

2018. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mákos tészta ugyanitt:

[link]


615 kcal

2018. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!