Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit kellene fogynom? Hány...

Mennyit kellene fogynom? Hány kalóriát egyek egy nap?

Figyelt kérdés

Ha most vagyok 57.5 kg és 156 cm szerintetek mennyit kéne fogynom?

Ha pl. 1200 de maximum 1400 kalóriát eszek egy nap akkor fogyni fogok?

18L



2018. nov. 24. 16:13
 1/8 anonim válasza:
58%
Miert kellene fogynod?
2018. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg néhány és tizenpár kiló között lehet a felesleged, de ezt nem lehet tudni (van, akinek ezek a számok helyből jók, mert izmos vagy jól áll neki a kis teltség, de gondolom, az nem kérdezi).

Nézz magadra, mit látsz, hájat, izmot, szexi testet vagy mit? Ha nem tudod magad megítélni, mérj testzsírszázalékot.


1200-1400 kcallal szinte bizonyos, hogy fogysz, de többel is, ha eleget mozogsz mellé. Nem lehet a számok alapján kiszámolni a kalóriaigényt, ez egyéni.

2018. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet arc nélküli, vállalható öltözetben. Ezt így ki mondja meg látatlanban?
2018. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm.

1200 kcal a Max.

Nagyon kicsi vagy, ennyi az alapdzukegleted.

Ha edzel, akkor ez több.

Úgy 10 kg lehet max. rajtad.

2018. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem vagyok izmos inkább hájas

vagyok.Talán ha magasabb lennék akkor jobban eloszlana rajtam a súly.

Amúgy 50 vagy 48 kg-ra szeretnék lefogyni nyárig ha ez lehetséges.

2018. nov. 24. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
48-50 kg szerintem ideális neked. Ez az 1200-1400-as kalóriabevitel jó lesz, az étkezésed minőségére is figyelj. Kevés zsír, kevés szénhidrát, sok fehérje. Ezen kívűl mozogj. Segít a fogyásban, és jót is tesz :)
2018. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megpróbálok csak ennyi kalóriát enni és remélem sikerül fogyni:)
2018. nov. 25. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon rengeteg hasznos információt találsz a kalóriákkal, napi kerettel,ideális testsúllyal, fogyással kapcsolatban:) nekem ez segít sokat:)

2018. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!