Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem kell fogynom, megis a...

Nem kell fogynom, megis a fogyokuran jar folyamatosan az eszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy egyfolytaban a fogyokuran jar az eszem es tudom hogy nem kell fogynom(165/49,50),de megis ez jar az eszemben. Raadasul kinezetre is jo alakom van(nem felvagas, de a kornyezetem azt mondja) , izmos es vekeony(mert versenytornasz vagyok) de egyszeruen nem tudok mit tenni. Mit csinaljak?
2018. nov. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami másban kiteljesedni. Ne a mínuszok jelentsék a teljesítményt, hanem egy új készség elsajátítása, pl. nyelv, zene, tánc. Utóbbi azért is lenne hasznos neked, mert bár testtudattal biztos rendelkezel, valószínűleg túl fegyelmezetten viseled magad a nevelés miatt. A tánc oldja a gátlásokat. Megtanít élvezni azt a testet, amibe születtél. Sok lehetőség van benned, ne engedd elveszni őket!
2018. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Szerencsére van annyira jó testképed, hogy tudd, hülyeség lenne fogynod, de valami/valaki miatt mégis ebbe az irányba mozdultál. Fontos lenne megtalálni, mi okozza a problémát, hogy ki tudd küszöbölni. Elképzelhető, hogy a környezetedben lévő személy sugall neked ilyen gondolatokat, pl. a saját súlya miatt aggódik; azt ismételgeti, mennyire megjavult az élete a fogyás után; leszól másokat a súlyuk miatt; dicséri, hogy milyen vékony vagy stb.
2018. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!