Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha amellett, hogy az étkezésre...

Ha amellett, hogy az étkezésre odafigyelek, elliptikus trénerezek is naponta félórát, annak van bármiféle haszna fogyás szempontjából, vagy ilyen rövid ideig annyit ér, mintha nem csinálnám egyáltalán?

Figyelt kérdés
(Olyan fokozaton van, ami azért némi erőkifejtést is igényel, ha ez számít.)
2018. nov. 25. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgásnak van értelme, ha napi 3x5 percig kocognál, annak is lenne, nulla kalóriából az se megy.
2018. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tény, de akkor úgy kérdezem, hogy ledolgozok-e vele egy-két almányi kalóriánál többet(?).
2018. nov. 26. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, bár napi 1 órát ellipsziseztem, és 2-3 hónap elteltével már meglátszódott.
2018. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyás szempontjából jobb, ha több mint fél órát ellipszisezel, inkább csináld heti 3-4x 45-50 percig vagy tovább, mint minden nap egy fél órát.
2018. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!