Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 2 liter nesteámat szeretn...

Napi 2 liter nesteámat szeretném vízre cserélni. Meddig fog ennyire hiányozni?

Figyelt kérdés

Hiányzik a cukros élelmiszer és a cukros italok kóla,tea,kakaó,stb.

Arra gondoltam első körben ezek ivásáról szoknék le majd az édességekről is.


2018. nov. 28. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap. De azt mindenképp cseréld le. Rengeteg cukor van benne.
2018. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször biztos fog hiányozni, de nagyon soakt számít kalória szempontjából!

Amit javasolni tudok, hogy elöször ne (csak) vizet igyál, hanem vagy citrom/narancsszelekettek ízesítettet vagy olyan teákat, amiknek van valami határozott íze, akkor kevésbé lesz unalmas a víz.

2018. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, csak kólával. Elkezdtem egyre több vízzel hígítani, ma már direkt zavarnak a túl édes italok.
2018. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni, én egyik napról a másikra elhagytam a hozzáadott cukrot és sosem hiányzott. Igaz, továbbra is sok édességet ettem s a totális elhagyás is segíthetett. Illetve nálam sok a zsír és kevés a szénhidrát, a szénhidrátcsökkentés óta nem kaparom az édességekért a falat, csak jólesik (a megszokás viszont ott van és erős. de ha nincs fizikai vágy, akkor könnyebb ellene küzdeni).


Támogatom azt a gondolatot, hogy ne sima vízre cseréld, hanem gyümölcsösre. Lehet különféle gyümölcsös limonádé (ha meg tudod inni cukor nélkül) vagy gyümölcsös tea. Gyümölcstea bogyós gyümölcsökkel, az szuper, bár azt sokáig édesítettem... Ma már mindent megiszom édesítés nélkül, de ez évekbe telt, a cukorról nem semmire, hanem édesítőkre váltottam s annak a mennyisége csökkent.

2018. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez egy buta ötlet, de van Lipton Zero tea, ha esetleg első körben abból iszol naponta egy litert, és egy liter vizet, akkor kevésbé fog radikálisnak tűnni elsőre változtatás:) persze a végcél mindenképpen a víz legyen:)
2018. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1-2 hét, de utána teljesen elmúlik, sőt megfordul.

Nem is érted majd, hogy tudtál eddig ennyi cukros, édes, savas valamit inni.

2018. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak ízesített ásványvizek is, amik cukormentesek, lehet, hogy érdemes azokat inni, ha a sima víz túl unalmas lenne.

Teába, kakaóba meg

- az eddigi cukormennyiség felét tedd csak, akkor is édes lesz

- cukor helyett tegyél bele inkább mézet

- vagy édesítő tablettára.

2018. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tablettára = tablettát
2018. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Vizezd fel, mindig egyre több legyen a víz és egyre kevesebb a lötty, mondjuk egy hét alatt juss el a tiszta vízhez.
2018. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne igyál 24-30 óráig. Amikor pedig már az anyádat is megb*nád egy pohár vízért, akkor szopogass el egy pohár jó minőségű hűs ásványvizet. Ez resetel az agyadon abból a szempontból, hogy inni vizet kíván.
2018. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!