Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet ennyi kaloria?

Lehet ennyi kaloria?

Figyelt kérdés
Ket sajtal toltott, panirozott csirkecomb (a kisebb fajta), kb 25-35 db steak burgonyaval lehet 1200 kcal? Osszesen kb 300 g
2018. nov. 29. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, bár ha látnám élőben, akkor könnyebb lenne... Egy kis csirkecombba azért nem fér sok sajt, esetleg akkor lehet ennyi kcal, ha tocsog a zsírtól a krumpli és a csirke is...
2018. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajt az csak a kozepen volt, es a csirke nem volt zsiros. En a kruplin sem ereztem h tocsogna a zsirban, pont annyi volt rajta amennyi jo izt adjon nekei
2018. nov. 29. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem hiszem. Nem ilyen ételeket szoktam kiszámolni, de ezek lightosak, a krumpli és a csirke is. A panírban is a zsír a kalóriadús, de ha zsír és sajt is kevés volt, akkor nem jöhet össze ennyi.

1200 kcal nálam egy többfogásos ebéd, ha szolidak az adagok, sokféle nagyon zsíros alapanyaggal... Ilyen irányból se jön ki.

2018. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Síma rántott csirkecomb, 2 db 590 kcal, 150 g steakburgonya 240 kcal, szóval símán lehet. A csirkecomb önmagában sem zsírmentes, panírozva meg igen sok zsírt tartalmaz, ahogy a sajt sem éppen kalória- és zsírszegény
2018. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet annyi. Hiába nem tűnik annyinak, könnyű alábecsülni az ételek kalória tartalmát. Ha nem voltam biztosan, én inkább többel számoltam, akkor biztos nem történt kalória túllépés.
2018. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!