Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Nem eszek egeszsegtelen eteleket csak egeszsegeseket es abbol is nagyon keveset , egy fel eve barmit csinaltam fogytam folyamatosan de az elmult par honapban egyre tobbet hizok pedig nem eszek tobbet
2018. nov. 29. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg nem eszel többet, akkor talán vizsgáltasd ki magad, mert ez nem normális. Már ha az aktivitásod se lett kisebb.
2018. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
Ha csak alacsony szenhidratu eteleket eszel es abbol is keveset akkor nem fogsz fogyni. A szervezeted bepanikol es elkezd raktarozni amit nagyon nehezen tudsz hasznositani. Az oke hogy egeszsegesen etkezel de abbol egyel jo sokat hogy az anyagcsered jol mukodjon:)
2018. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha túlságosan lecsökkented a kalóriabevitelt, a szervezeted egy idő után igazodik hozzá, és kevesebbet használ fel. Ennek egyik jele pl. a fázósság. Emeld a kalóriabevitelt, de ne szénhidrátdús ételekből, és mozogj többet.
2018. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen már mindenki ilyen buta. Koplaláskor MINDENKI lefogy, kivétel nélkül, ha nem hagyja abba, ez evidens, nem kezdünk el fényből élni. Max. ha nagyon beteg az ember, akkor nem a zsírraktárokhoz nyúl, de energiahiányban nyilván bomlik a test, mert az energiának valahonnan jönnie kell. Ha egészséges ember koplal, annál megy le a zsír is rendesen, persze izom is, ez ilyen.

A tapasztalatok, kísérletek, józan ész és tudományos gondolkodás ugyanazt mutatja, persze a tévhitek elég makacsak.


Azt nem tudom, a kérdezőnek mennyi a nagyon kevés, de mivel hirtelen megváltozott a súlyváltozása, nem a szokásos mennyiségű ételével lehet a baj, hiszen az korábban működött. Az anyagcsere sem lassul be hirtelen brutálisan fél év után, legalábbis még nem hallottam ilyenről.

2018. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!