Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

96kg ártatlanság vagyok : (.2hónapja diétázom

160gramm ch engedélyezett

De én sosem haladom meg hétköznap a 100is alig.hétvégén azért 140g ch eszem,nem sok ez? Vagy elindúl majd a fogyás?


2018. dec. 8. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a ch-t nézd.

Hanem az összes kcalt.

1500korul egyél

Vagy csökkentsd ameddig nem indul be.

2018. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
32%

Fogyás szempontjából nem számít a szénhidrát (ch), zsír, vagy fehérje.


Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyire a testednek szüksége van, akkor fogyni fogsz. Ha többet, akkor hízni. De ezt egy fél perces google keresés is meg mondja neked.. Mi ebben a nehéz?


Nem vagy ártatlanság, egyszerűen csak nincs annyi eszed, hogy 2 percig utána nézz valaminek.

2018. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Drága utolsó utánna olvastam mindennek.könyveket és sárga kapszulát is!!!!ha csak oltagatni tudsz minek írsz?!

Véleményekre vagyok kiváncsi.nem szakvéleményre amit pár hülye fórum ír!!

Ennyi sima hétköznapi emberek véleménye és tapasztalata érdekel.

2018. dec. 8. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Annak akit szidsz kerdezo igaza van.

Kaloriadeficitbe kell lenned az az kevesebb kaloriat kell egyel mint amennyire szukseged van ezt 2 fele keppen lehet elerni 1. sport 2. Dieta ha 160 ch t viszel be de mellette megsezel 4 tabla milkat/nap akkor nem fogsz fogyni.

Most majd nyilvan en is szemet leszek de ez az igazsag.

2018. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem amit mondotok,nem vagyok hülye..sajna bár mit teszek ilyen undorító maradok!!! Nekem nem megy :( szeretném minden álmom legalább 10kg-ot fogyni,értem a kommenteket és tudom h hiába kevés a ch ha kcla sok,
2018. dec. 8. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Amkor meg miert nem csokkentesz a kaloriabol?
2018. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez tanulsagos lehet.

[link]

2018. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Csatlakozom a többiekhez, a kalóriaegyenleg számít, nem a ch. Sikerült már embereknek hízni napi 20 gramm ch-val is...

Ha a súlyod ellenére pici a kalóriaigényed és nehéz fogynod, mozogj többet.

2018. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#4: 4 tábla Milkában 240 g ch van...
2018. dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De, számít a ch, mert magas inzulinszint mellett nehezebb fogyni. Viszont tényleg nem árt odafigyelni másra is, ne legyen extrém sok a fehérjebevitel (de túl kevés se), és próbálj egészségesen táplálkozni, sok zöldség és hasonlók.
2018. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!