Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most mit csinaljak?

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sz@rul érzem magam. Ma kereten belul voltam,erre anyamek voltak kajalni és egy sajtburgert hazahoztak,én meg megettem,és olyan rosszul voltam utána h kihanytam. Akkor most ilyenkor mivan? Elcsesztem ezt a napot vagy mivel kijött ezért mindegy?.
2018. dec. 20. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Hogy te mennyit fogsz hányni a téli szünetben! Szólj anyádéknak, hogy keressenek neked egy pszichológust!
2018. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ezaz h nagyon szarul érzem magam h hánytam és nem akarom h ilyen legyen meg egyszer. Borzasztó volt. Ilyenem meg sose volt.
2018. dec. 20. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az étel hizlal...

Hanem a kcal többlet...

Ne legyen ilyenkor bűntudatod... 20burger sem egy kg zsír...

2018. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elgondolkodnék, hogy miért hánytam és hogyan tudnám ezt máskor elkerülni.

Normális szervezet akkor hány, ha az egészségére erősen ártalmas dologtól akar megszabadulni, de el tudok képzelni lelki okokat is, bár azt már betegesnek tartom.

Ha fizikailag voltál rosszul, az túlérzékenység vagy nem tudom... Ha annyira máshogyan eszel már rég, hogy a sajtburger kirívóan rossz, akkor erről miért nem tudsz, miért etted meg?


Megértem, hogy picit aggódsz, de NE a kalóriák és fogyás miatt. Sokkal fontosabb dolgokról van itt szó, nevezetesen az egészségedről, ami persze összefügghet a fogyással, de mivel ma bizonyára fogytál, ez nem érdekes.

2018. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rég egtem sajtburgert,igazából talán azért ettem meg mert regen annyira szerettem és azthittem most is. De nem így volt. Azért koszonom a válaszokat!
2018. dec. 21. 09:20
 6/7 A kérdező kommentje:
*ettem
2018. dec. 21. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt komoly agybaj van ..
2018. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!