Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Félek hogy nincs erőm folytatn...

Félek hogy nincs erőm folytatni! Mi a megoldás hogy visszatérjek a régi szokásaimhoz?

Figyelt kérdés
Nyár óta fokozatosan kezdtem el diétázni először csak kevesebbet ettem majd késöbb elhagytam a szénhidrátokat (rizs,krumpli tészta,csokik,kenyér,cukor stb) és kb novemberre már lefogytam 9 kilót. 60 ról kezdtem és 50.4 volt a legkisebb súlyom nov.-ben. Decemberben olyan 50.6 volt szinte minden nap. De már kezdtem kifáradni és azzal bíztatta meg magam hogy majd lesz a karácsonyi szünet akkor majd ehetek csokit meg ilyen nem valami diétás ételeket. Egyszóval az történt hogy mióta itthon vagyok kb 22.-óta ugyan úgy eszem a zöldséget köretként ált. hússal( ezzel am. nincs semmi bajom nekem nagyon bejön) de minden nap ettem csokit,szaloncukor,bejglit,sütit,gesztenyét stb. És sajnos ez a súlyom is meglátszik mert most vagyok 51,6 kg. Pont egy kilót szedtem fel. De nem tudom hogy hogyan álljak vissza a "régi" vagyis egészséges életmódra. Vagy könnyebb lesz az ünnepek elteltével és újra a szürke hétköznapok lesznek? Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy tért vissza? Ja és 17 éves 165 cm lány vagyok.

2018. dec. 31. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A testednek jobbak a reflexei, mint amennyi eszed neked van. 165 cm magassághoz hova akarsz még fogyni??? Ha most is elégedetlen vagy az alakoddal, akkor tornával, sporttal FORMÁLD az alakot, ne senyvedt csontváz akarj lenni!
2018. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos koplalás nem egészséges. Persze a felesleges szénhidrátokat kalóriaforrásokat érdemes kiiktatni az étrendből már az egészséged miatt is, de inkább a mozgással kéne a súlyodat szinten tartani.
2018. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson folytatni a fogyókúrát!!! Eszedbe ne jusson!!! Már most sovány vagy!
2018. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 kiló plusz nem jelenti azt sem, hogy híztál, bár ha ereszdelahajam volt, akkor esélyes, hogy valamit igen. És? Így is vékony vagy, ahogy már írták.


Nem tudok mit mondani arra, hogy hogyan állsz vissza. Én elhatározom magam és kész (nem mindig érdekel a dolog, olyankor hosszabb lazázás van, de ha akarom, akkor nincs gond), de sütizés után igazából vágyom is a rendes, sokkal élvezetesebb életmódomra...

2018. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn 162 cm vagyok, 50-52 kg, mikor mennyi. És vékony kategória vagyok kifejezetten. (A négy gyerekemet se szokták elhinni)

Biztosan nagyon szép vagy!

Sportolj inkább!

N 41

2018. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!