Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szoptatás alatt hogyan diétázzak?

Szoptatás alatt hogyan diétázzak?

Figyelt kérdés

2.alkalommal esek neki, de megint ahogy megvontam a cukrot, és számolom a kcalt (1700-1800/nap), a baba nem hízik.

Nem akarok neki rosszat, azt gondoltam, ez a napi fogyasztásom optimális, és elvileg hogy finomított cukor és fehérliszt kilőve, az nem kéne befolyásolja, de kb 2 hónapja, mikor elkezdtem ezt, akkor stagnált a súlya. Valaki itt azt írta, nincs összefüggés, véletlen egybeesés. Most meg megint?...


Ha van, aki ért hozzá ilyen esetben, segíthetne...



2019. jan. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy így írtam...

Az a lényeg hogy utána jobb fogyni.

Nem lehetetlen de én javaslom hogy ne fogyj, majd szoptatás után.

1800kcal jó fogyózáshoz.

2019. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tőlem függ, hol a vége, meddig tart. Első gyerek nem szopott, második 8 hónapos koráig (magától hagyta abba). De ez kiszámíthatatlan.
2019. jan. 7. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még sokáig szeretnél szoptatni, egyelőre ne fogyókúrázz. A szoptatáshoz sok kalória kell, a babának pedig tápanyagdús tej. A kettő nem megy együtt, kivéve azon szerencséseket, akik spontán fogynak a szoptatás alatt vagy eleve vékonyak, de mégis sok és laktató tejük van (ismerek ilyet is).

Annyit tehetsz, hogy odafigyelsz az egészséges táplálkozásra, sok vitamindús ételt eszel és elég fehérjét. Megpróbálhatod, hogy kalóriacsökkentés nélkül a bevitt szénhidrátot csökkented a zsírbevitel javára. Ha nem eszel cukrot és lisztet, az önmagában nem kellene, hogy gondot okozzon a szoptatásnál, de a kalóriacsökkentés nem jó ilyenkor.

2019. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Megpróbálhatod, hogy kalóriacsökkentés nélkül a bevitt szénhidrátot csökkented a zsírbevitel javára. Ha nem eszel cukrot és lisztet, az önmagában nem kellene, hogy gondot okozzon a szoptatásnál" => Nem szánt szándékkal így terveztem, de mostanában pont ez áll fent. (Édesség helyett olajos magvakat eszek, így a zsír durván megszaladt, viszont a szénhidrát kevesebb). Az 1800-at próbálom, hogy meglegyen (bár mióta mellőzöm a szemetet, nehezebb, de igyekszem.)

Várok egy hetet, ha nem hízik, akkor feljebb viszem a bevitelem.

2019. jan. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!