Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2000 kaloriatól lehetséges...

Polipál kérdése:

2000 kaloriatól lehetséges hogy híztam majdnem egy kilót egy nap alatt? (reggel mértem meg magam) Eddig olyan 1300-1400 kalória körül mozogtam

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél kiló hízást nem tudsz kimérni, mert 1-2kg napi ingás természetes.
2019. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiló zsír felszedéséhez (=hízás) 7000 plusz kalória kell a működéshez szükséges bevitelen felül. Egy nap alatt nem tudsz egy kiló zsírt előállítani, kicsit többet ettél, több van a beleidben, majd kiszarod. Relax...
2019. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hülyeség méregetni magad naponta.
2019. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem lehet se hízni, se fogyni.

1-2 kilót egy nap folyamán is változhat a súlyod, ez nem hízás vagy fogyás, ez még benne van a mérési hibahatárban, plusz eszünk, iszunk, ürítünk, stb.

És valóban hülyeség naponta mérni magad.

Ha nagyon akarod követni, akkor hetente egyszer, de inkább havonta egyszer mérd.

Egyébként sem maga a kilók száma a fontos, hanem, hogy hogyan nézel ki.

2019. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
"Egy kiló zsír felszedéséhez (=hízás) 7000 plusz kalória kell a működéshez szükséges bevitelen felül." Hogyne....Akkor már 1000 kiló lennék.
2019. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!