Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kalória heti 1 kg fogyás?

1200 kalória heti 1 kg fogyás?

Figyelt kérdés
Szóval 175 cm vagyok 92 kg és újra elkezdtem kalóriát számolni. 1200 kalóriával fogyhatok hetente 1 kg-ot? (a kalóriakeretemet nem fogom emelni, ezt kérlek ne feszegessétek)
2019. jan. 11. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Fehérjét viszont ne hanyagold el, különben
2019. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
különben nem a zsírtöbblet lesz a legnagyobb bajod, hanem az izomtömeg csökkenése.
2019. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 kg fogyás kb. 7000-7500 kalória veszteségnek felel meg.
2019. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1200 kalória Neked borzalmasan kevés 1 napra! Én a 70 kg-ra kaptam 1600 kalóriás étrendet és fogyok vele. A makrókra kellene figyelned alapvetően. Ha nem akarsz emelni rajta, akkor fogsz fogyni valószínűleg, de szerintem borzalmasan nagy zabálás lesz a vége ( tapasztalat ) Ha túl keveset eszel az sem jó, mert raktározni kezd a szervezeted, mivel folyamatosan azt érzi, hogy éhezteted.
2019. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem egészen így működik. :D Semmi értelme éhezéskor raktározni. Pont, hogy mozgósít a szervezet. Először glikogént, aztán zsírt, de ha túlzásba viszi a koplalást, akkor glükoneogenezis révén elkezdi bontani a fehérjéket, hogy az aminosavat glükózzá alakítsa át.
2019. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen egy ideig fogysz aztán megáll a fogyás . A másik téveszme amit bodysok körében elfogadott rémkép ,hogy leépül az izmod és .... igen és lefogysz ,persze éhezéssel soha nem fogsz hosszútávú eredményt elérni viszont ha lefogysz addig is meg azután is gyúrhatsz úgyhogy ha nem célod ,hogy akkora legyél mint a gyúrosok akkor rajta ! Mozgás +kaja és ha emellet még keményen eddzenél is lefogysz biztosan ! Én most 115 kg vagyok ,gyurmázok de csak itthon -7 kg 6hét alatt de éhezés nem volt eddig !
2019. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
A magasságodhoz és a súlyodhoz képest tényleg nagyon kevés ez a kalória. Ja most látom h nem emeled a kalóriakeretedet, akkor gratulálok tedd tönkre magad. Aki így áll hozzá meg is érdemli.
2019. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!