Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit és mit egyek?

Mennyit és mit egyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy kb 2 honapja elkezdtem edzőteremben edzeni. Eddig is edzettem de csak otthon és mellette nem nagyon ettem. Viszont most szeretnék izmokat növeszteni:) és úgy tudom hogy ahhoz muszáj ennem. De nem tudom hogy hogyan csináljam. Tudom hogy ez nem jó és nagyon szégyellem is de nagyon keveset eszek és ha eszek is vmit azt legtöbbször kihányom. Nagyon szeretnék változtatni ezen, de nem merem senkinek se mondani.

És nem értem ezeket a kalória számlálós dolgokat. Hogy most akkor mennyi fehérje kell meg mennyi szénhidrát. Letudnátok irni hogy kb hogy van és hogy nekem kb mennyi kéne? Vagy hol tudom megnézni

19l 58kg 170cm



2019. jan. 15. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz, akkor rossz katgóriában vagy.
2019. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok hizni, omm igy sem vagyok épp vékony,bár kövér se. Olyan határeset. Epp az a lenyeg h hogyan egyek h ne hizzak mellette. Csak amennyi az izmosodáshoz kell
2019. jan. 15. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalóriatöbblet és kb. 100 g fehérje kellene. Nézd meg egy kalóriaszámlálós oldalon (pl. kalóriabázis), mennyi a számodra súlytartáshoz ajánlott kalóriamennyiség (beleszámítva az edzést is), és egyél ennél valamivel többet. A fehérjemennyiség adott, a zsírt és a szénhidrátot pedig úgy osztod el, ahogy neked jólesik. Lehet 1:1 arány vagy ahogy neked jólesik.

És ha lehet, ne hányd ki. A bulímia nagyon káros az egészségre.

2019. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!