Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért fogyok ilyen lassan?

Miért fogyok ilyen lassan?

Figyelt kérdés

Borzasztó lassan fogyok, legutóbb 2 hónapba telt leadnom 3 kg-t napi 1000-1200 kalóriával. Pedig elvileg fél kilót kéne ezzel fogynom hetente. Most újrakezdtem a diétát ugyanezzel a mennyiséggel, és vasárnap óta nemhogy nem fogytam, még híztam is 0.6 kg-t... Minden nap megiszok 1,5-2 liter vizet is, iskolába járok, szóval csak tesiórákon mozgok, illetve van hetente két edzésem, otthon esténként erősítek kicsit, ha van időm. Meg napi fél óra séta, ha az számít.A makrókereteket is ritkán lépem túl, akkor sem durván. Nem értem, mit csinálok rosszul. Mikor két éve ugyanígy diétáztam, 7 kg ment le másfél hónap alatt, nagyon el vagyok már keseredve.

Ha beiktatnék egy napot minden héten, amikor súlytartó szinten (1600-1800 kcal) eszek, az felgyorsítaná az anyagcserémet, vagy még jobban hátráltatna szerintetek?

168 cm/53 kg, 17/L



2019. jan. 17. 19:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És azt nem mondanám, hogy lassú az anyagcserém genetikailag, bármennyit ettem régebben, sosem tudtam 56 kg fölé menni.
2019. jan. 17. 19:40
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogysz mert már így is sovány vagy.
2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen arányokkal hova akarsz még fogyni?
2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
48 kg a célom, annyit értem el akkor is, mikor először lefogytam, csak aztán ellustultam kicsit ilyen téren :/
2019. jan. 17. 19:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy pszichológust ajánlanék!


Én voltam ilyen magassághoz 48kg, mert gyorsan nyúltam, meg vékony csontozatú is vagyok. Nem voltam egy épületes látvány, a csípőcsontomnál kidörzsölte a bőrt a farmer, mert kiállt, így minden mozdulatnál súrlódott rajta.

2019. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
anorexia...
2019. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme annak, amit csinálsz? Egyszer lefogysz, egyszer hízol, ezek szerint már többször sikerült tizenpár kilókat leadnod és felszedned, valódi célod nincs is, csak hogy éppen megint lefogyj 48 kilóig, mert egyszer már voltál annyi... aztán majd megint meghízol, és megint kezded elölről a fogyókúrát, és így tovább örökké, közben egy percig sem voltál képes megelégedni önmagaddal.

Keress egy pszichológust, én is azt mondom. Ennek semmi értelme, amit most csinálsz, csak tönkreteszed magadat.

2019. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már így is vékony vagy.

-10kg az már kórosan vékony kategória ha olyan vékony leszel akkor nagyon nagy gáz lesz

2019. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Haladéktalanul pszichológusra van szükséged, mert belepusztulsz. Szólj a szüleidnek vagy az iskolapszichológusnak, az a legegyszerűbb, ha megmutatod ezt a kérdést. Ha így folytatod, bevisznek a kórházba és infúzióval fognak feltáplálni. Olvass utána az anorexia nervosanak. A súlyod most is alacsony, az általad elképzelt súly pedig betegségekhez vezet.
2019. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg érdekes én ennyi idő alatt kicsit több 12-t fogytam :D Amúgy ennyire ne akaszkodj rá a témára, csak mert minden korunkbeli ezen pattog hogy "dagadt vagyok" :D
2019. jan. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!