Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hétvégén belefér az édesség?

Hétvégén belefér az édesség?

Figyelt kérdés
Ha hétfőtől péntekig nem eszek semmi édességet,kenyeret,péksütit,cukrot,tésztát,rizst stb csak zöldségeket,gyümölcsöket húst,túrót stb.(ahogy már egy ideje teszem) De hétvégén megehetnék 500 kalóriányi "csalókaját" vagyis bármit. Ez mennyire rontaná el az elért eredményeim? Mert ha minden nap nasiznék egy kicsit akkor nem tudnám korlátozni magam és a kicsiből sok lesz. De ha tudom hogy hétvégén ehetek pudingot meg csokit akkor simán kitartok. Hétfőtől péntekig általában nagyon max 1100 kalóriát szoktam enni. És most 51 kg vagyok 166 cm 20/l
2019. jan. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Anorexiás fruska. Mik ezek a méretek? Csoda, hogy még nem vitt el az északi szél.
2019. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normalisan es vegyesen kellene enned. Mert az hogy itt kinzod magad hogy hetkoznap normal aztan hetvegen edesseget nyomod befele az kicsit gaz. Vegyesen vegyesen vegyesen. Hulyeseg megvonni, nem sok ertelmet latom annak hogy hetkoznap elvonod magadtol es hetvegen meg tomod magadba. Ez a szervezetednek sem jo hiaba azthiszed.
2019. jan. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor máshogy csinálom
2019. jan. 23. 06:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég vékony vagy, nem hiszem, hogy bármit elrontanál a hétvégi csokizással (max. az emésztésedet, de azt érezni fogod). Az 1100 kcal viszont nagyon kevés, nem ártana emelned rajta, mert ez így elég éhezősnek tűnik, nem csoda, ha hiányzik a nassolás.

Én sem eszem (vagy csak ritkán) azokat, amiket felsoroltál, viszont 1600-1800 kcal a napi bevitelem (súlyt tartok jó ideje) 53 kilósan, nem túl aktív nőként. Időnként előfordulnak 2300 kcal-os napok is, főleg, ha vendégségben besütizek :) De így se mozdul felfelé a súlyom.

2019. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!