Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki koplal az tényleg a...

Aki koplal az tényleg a dupláját fogja visszahízni?

Figyelt kérdés
És 1200 kalóriával mennyit fogyhat az ember ha mellette pl. 30 percet edz? Vagy ez már koplalásnak számít? Aki volt esetleg anorexiás vagy koplalt az elmesélné, hogy mennyi idő alatt hízott vissza és mennyit? Egyébként nem fogyózom csak érdekel, hogy hogy van ez. Előre is köszi! :)

2019. jan. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még kiskoromban koplaltam (nem bírtam sokáig, max. 1 hét lehetett), egész nap csak egy kis ropit ettem, meg egy sajtos stanglit (nagyon egészséges :D). Kb. 2 kg-t adtam le 1 hét alatt, 4-5 kg vissza is jött. :/
2019. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás után az ember elkezd többet enni kint amúgy enne. Egyébként az 1200 kalória még nem koplás.
2019. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg 1200 kcal a napi bevitel, akkor szép lassan fogysz..az éhezés az más, azt nem szabad, mert a szervezeted megbüntet, és átmegy jojó effektusba...azzal bőven a duplája visszajön..
2019. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anorexiás lettem s leadtam közel 20 kilót (65ről 45re), aztán elkezdten enni, nem bírtam visszafogni magam, zabáltam, ki voltam éhezve s lettem 45ről 80-90 (csaktippelni tudok, mivel akkoriban sosem mertem mérlegre állni)
2019. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem feltétlen, én koplaltam ,12kg-t fogytam miután visszaáltam 17kg jött vissza, szóval azért nem a duplája de jött meg pluszba pár 😏
2019. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eszto18 válasza:
Én koplalással fogytam le 75 ről 65 re 1 hónap alatt. De semmi nem jött vissza és ez már 1 éve volt most 64 kg vagyok. Szertintem csak akkor megy vissza ha utánna zabálsz össze vissza. De ha lefogyás után áttérsz az egeszséges életmódra és odafigyelsz tartod a súlyod szépen :) ja és hozzáteszem 600-700 kcal ettem 1 nap de egészséges dolgokból.
2019. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!