Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Aki koplal az tényleg a dupláját fogja visszahízni?

És 1200 kalóriával mennyit fogyhat az ember ha mellette pl. 30 percet edz? Vagy ez már koplalásnak számít? Aki volt esetleg anorexiás vagy koplalt az elmesélné, hogy mennyi idő alatt hízott vissza és mennyit? Egyébként nem fogyózom csak érdekel, hogy hogy van ez. Előre is köszi! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: koplalás, anorexia

jan. 29. 19:09  Privát üzenet  

A válaszok
Én még kiskoromban koplaltam (nem bírtam sokáig, max. 1 hét lehetett), egész nap csak egy kis ropit ettem, meg egy sajtos stanglit (nagyon egészséges :D). Kb. 2 kg-t adtam le 1 hét alatt, 4-5 kg vissza is jött. :/

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 29. 19:51 Privát üzenet
Koplalás után az ember elkezd többet enni kint amúgy enne. Egyébként az 1200 kalória még nem koplás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 29. 19:53 Privát üzenet
ha tényleg 1200 kcal a napi bevitel, akkor szép lassan fogysz..az éhezés az más, azt nem szabad, mert a szervezeted megbüntet, és átmegy jojó effektusba...azzal bőven a duplája visszajön..

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 29. 20:11 Privát üzenet
Anorexiás lettem s leadtam közel 20 kilót (65ről 45re), aztán elkezdten enni, nem bírtam visszafogni magam, zabáltam, ki voltam éhezve s lettem 45ről 80-90 (csaktippelni tudok, mivel akkoriban sosem mertem mérlegre állni)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 30. 07:11 Privát üzenet
Nem feltétlen, én koplaltam ,12kg-t fogytam miután visszaáltam 17kg jött vissza, szóval azért nem a duplája de jött meg pluszba pár 😏

# 5/6Időpont jan. 30. 13:08 Privát üzenet
Eszto18 nevű felhasználó válasza:

Én koplalással fogytam le 75 ről 65 re 1 hónap alatt. De semmi nem jött vissza és ez már 1 éve volt most 64 kg vagyok. Szertintem csak akkor megy vissza ha utánna zabálsz össze vissza. De ha lefogyás után áttérsz az egeszséges életmódra és odafigyelsz tartod a súlyod szépen :) ja és hozzáteszem 600-700 kcal ettem 1 nap de egészséges dolgokból.

# 6/6Időpont febr. 12. 09:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit fogok visszahízni így?
1200kcal nem kevés? Már hónapok óta ennyit eszem, havi 3kg fogyás van, nagyobb súlyfeleslegnél. Nem fogok visszahízni?
Ha mostantól nem eszem cukrosat sem olajosat sem lisztes ételeket akkor mennyi esély van rá hogy ha diéta múltával nem fogok visszahízni ha lesz alkalom mikor ezeket fogom enni?
Akik koplalással fogytak azok miért híznak vissza sőt a dupláját is?
Nem engedik, hogy kihagyjam a vacsit. Emellett azért fogyhatok? Eddig kihagytam a vacsit és fogytam négy kilót. Nem fogom visszahízni, ha most rendesen eszem?
Ha a napi kaloriaszuksegletem ahhoz hogy sulyt tartsak 2100, fogyashoz pedig 1600kaloriat kell megennem (kiszamoltam az orvoslexikon oldalan), akkor ha nem is eszek 1600kcal-nal...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!