Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriára van szükségem?

Mennyi kalóriára van szükségem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy gondban vagyok a bevitelemmel kapcsolatban, nagyon sok oldalt megneztem mar ezzel kapcsolatban, de most inkabb “szemelyesen” kerdeznem meg emberektol hogy ki mit gondol.

Szoval, a sulyom jelenleg 46-47kg. Maggasagom 162cm. Korom 18alatt

Heti 4-5alkalommal edzek, evezo padozni szoktam 45-70percet (mikor mennyire van idom a tanulas mellett) es 40 percet erositek (has/popsi)

Olyan napi 1100-1500kcal kozott mozgok, ha tobbet eszek akkor aznap tobbet is mozgok pluszban. Nem tudom hogy egy atlagos napon a testem mennyi kaloriat eget el, csak a jarkalassal, ulessel, es a suliban toltott ido alatt (szoval edzesen kivul ertem). Mennyi kaloriara van szuksegem egy nap?



2019. febr. 6. 22:33
 1/3 Dikaz válasza:
Ajánlom a KalóriaBázis nevű oldalt. Ingyenes regisztráció után add meg a tested adatait és mindent megtudsz.
2019. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon vekony vagy.. Szerintem fel kene hiznod 50 kgra, de meg ugy is vekony lennel. 1100 kaloria az nagyo nagyon keves, 1200 is de az azert mar egy fokkal jobb, szerintem legyen napi 1600-1800.
2019. febr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, nem akarsz fogyni ebből a súlyból. Mivel még fejlődésben vagy, ne diétázz, egyél rendesen, mindenféle ételt (legyen benne zöldség is).
2019. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!