Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így le tudnék adni 10 kilót...

ChildOfGod kérdése:

Így le tudnék adni 10 kilót iskolai évzáróig? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Szóval most február elején elkezdtem komolyan venni ezt a diéta dolgot és érdekelne, hogy beválhat e a jelenlegi terv. 16/L vagyok 168 cm és sajnos 80kg. Ha heti kétszer egy óra alakformáló tornára járok plusz heti háromszor szobabicikli egy órát és mindennap(egy bűnözős nap kivételével) 1000-1300 kcalt fogyasztok(a lehető legkevesebb cukorral és fehér liszttel és a lehető legtöbb zöldséggel, gyümölccsel) akkor iskolai évzáróig sikerülhet e a fenn említett 10 kilót leadni?

Természetesen egy kis izom felszedésével egyetemben. Hogy nőies alakom legyen.

Köszi, ha sikerül végigszenvedni ezt az áradatot és még válaszolni is tudsz nekem!😅😅



2019. febr. 8. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Kalóriabázisra üsd be az adataid.

Én is megcsináltam, azt írja a napi kereted 1323 kalória.

Egyébként azon az oldalon könnyen tudod vezetni a fogyást.

2019. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

16 évesen 80kg????? Zabáltál egész eddig, ne akarj pár hónap alatt lefogyni. diétával nem is fogsz, csak életmódváltással.


Nem 10kg-t kell leadnod, hanem 30kg-t! És utána/közben persze kicsit formásodni olyan 55kg-ig beleférnél a felszedett izommal együtt. Ez egészséges tempóban 1 év, de persze ha lötyögő bőrt akarsz, striákat és narancsbőrt akkor hajrá!!

2019. febr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsónak igaza van egész a striáig meg narancsbőrig. Az pont a hízástól van, nem a gyors fogyástól. Gyorsan fogyni nem jó. Viszont folytasd, legyél kitartó, inkább fuss vagy ellipszisezz a szobabicikli helyett. Nyárra karcsúbb lehetsz. Én ellipsziseztem 3 hónapi egy órát heti 4-5x és sokat feszesített. Persze, figyeltem, hogy ne egyek sok vacakot.
2019. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 kg szerintem lemehet. Nem kell 30 kilót fogynod, júniusig 10, aztán még esetleg 10, de majd látod, hogy megy és mennyire akarsz vékony lenni. 60 kilóval már egészséges lenne a súlyod, főleg, ha az izmaid sem épülnek le. Ehhez megfelelő fehérjebevitel is kell, nem csak zöldségek és gyümölcsök.
2019. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem le tudsz fogyni

Viszont miután elerted a celod azután is étkezz egészségesen és mozogj sokat

2019. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok

1-esnek köszönöm a választ és elkezdem használni az ajánlott oldalt is, remélem segíteni fog

5-ösnek is köszönöm a választ

3,4-esnek köszönöm a tanácsokat

2-esnek meg nem tudom mit mondjak tekintve a bunkó számonkérő stílusát és túlzásait. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez a jelenlegi helyzet tarthatatlan és szeretnék változtatni is.


Továbbiakban is szívesen fogadom a segítséget és köszönöm az eddigieket is

2019. febr. 10. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 De jó, hogy egész idáig ott voltál vele minden percben és láttad, hogy mit csinál, mit nem csinál, hogy ennyire tudod...


Am meg ne ba$$zatok már, hogy 168 centihez 50 kilónak kéne lenni, ezt honnan szoptátok ki?

2019. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2# 168! Cmhez, miért kéne 55 kg-nak lennie áruld már el..
2019. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hogy ment? :)
2019. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!