Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diéta miatt lehet valaki rosszul?

Diéta miatt lehet valaki rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 napja diétázok, a 14. nap óta minden délelőtt iszonyat elkezd görcsölni a hasam, hányinger, szédülés stb. Egy darabig eltart, délután már jól szoktam lenni, reggel semmi bajom.

Ez a diétának tudható be, a kevesebb szénhidrát miatt? 1400 kalóriás diétát követek. 27/n


2019. febr. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Alacsony szénhidrát okozhat ilyeneket, gondolom leesik a vércukrod. Persze ez egyénfüggő, én pl délelőtt nem is szoktam egy falatot se enni, még sincs bajom.
2019. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Kevés ch-tól nem fog görcsölni vkinek a hasa, még hányinger se valószínű. Fejfájás, szédülés az első napokban lehet emiatt. Szerintem valami olyat eszel, amit nehezen tudsz megemészteni, pl. ch csökkentett lisztekkel, pékáruval jobb óvatosnak lenni.
2019. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Innen nem tudjuk megmondani, miért van. Az 1400 kalória általában nem annyira kevés, hogy komoly panaszokat eredményezzen, de nem tudjuk, hány kiló vagy, mit dolgozol, mennyit sportolsz.
2019. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban? Milyen diéta? Miket eszel, miket nem, hányszor, mennyit?
2019. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!