Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális hogy nagyon éhesen...

Normális hogy nagyon éhesen érek haza?

Figyelt kérdés
Általában úgy néz ki a napom hogy reggel 6:40 kor eszek reggelit : 3db abonett szalámival meg salátával + zöldség = 180 kcal. A suliba egy alamát szoktam vinni. És a menzán ha van hús az ételbe akkor azt szoktam megenni de a kötetből semmit. Még a leves egy részét. És ezeket eszem 16 óráig. Utána érek haza és ilyenkor már nagyon éhes vagyok. Általában 16:30 kor eszek egyszer utána meg már semmit mert 18 ig nem éhezek meg utána még nem szoktam enni. Suli után általában nagyon éhes szoktam lenni és amikor hazaérek egy csomót eszek. Általában salátát meg zöldségeket csirkemellel vagy túrót gyümölcsel meg édesítővel. De ilyenkor megtudnék enni egy csomót ezekből ez normális?
2019. febr. 19. 16:57
 1/4 Iameagle válasza:
71%
Szerintem normális
2019. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Iameagle válasza:
56%
(Otthon reggelizek) Én is mindig éhesen érek haza, kb én is egy almát eszek a suliban, vagy semmit 15:00koruo ebedelek itthon, es en is felzabalnam a konyhat ugyhogy 😂
2019. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben normális, hogy ha ennyire keveset eszel 16:30-ig, az lényegében éhezés, nem csoda, hogy éhes vagy. Olyan értelemben nagyon nem normális, hogy nem ideális a szervezeted számára, akkor sem, ha fogyni akarsz. Azért sem, mert könnyen az lehet a vége, hogy mikor hazaérsz, jóval többet eszel pótlólag, mint amennyit napközben normális ütemben ettél volna.


A megoldás: viszed magaddal a suliba a kaját. Nem kell izgulnod, ennyi idő alatt hűtés nélkül sem lesz baja egy normálisan átsütött natúr hússzeletnek, sem a zöldségeknek, sem az édesítős túrónak. Ha nagyon parázol, a húst lefagyaszthatod éjszaka, mire megennéd, kiolvad, és addig is hűtötte magát. (A nyers zöldségeket ne fagyaszd le.)

2019. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Normális szerintem. Ha nem szeretnél éhesen hazaérni, vigyél suliba több kaját, és azokat eszegetsd minden szünetben. Egy idő után hozzá fog szokni a szervezeted, és nem akarod majd kiűríteni az egész hűtőt, ha hazaérsz😂
2019. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!