Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel most nagyon elrontottam?...

Ezzel most nagyon elrontottam? Ettol elhizhatok?

Figyelt kérdés
Ma megettem kb 3000 kaloriat..par nap múlva jon meg a havim és annyira kontrollálhatatlan voltam. Most mi lesz?
2019. febr. 23. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
El fogsz hízni.
2019. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
+1000 kcal van kb. a testedben.
2019. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem a napi kalóriák, hanem a heti össz kalóriabevitel számít. Egyél ma kevesebbet, és mozogj egy órával többet, és máris ki van egyenlítve a tegnapi napod
2019. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mikor értik már meg az emberek, hogy egy nap alatt nem lehet egy fogyókúrát elrontani??? - Igen, megettél tegnap egy csomó sz*rt. Túllépted a kalóriakereted. Persze, ha ezt minden nap megcsinálod, akkor nem fogsz fogyni, rosszabb esetben hízni fogsz. De ha alapvetően tartod magad a kalóriakeretedhez, akkor egy-egy nap nem fog számítani.
2019. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rögtön 30 kilót fogsz hízni. Hát drágám, eszed nincs, muszáj lesz a külsődre gyúrni...
2019. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Még lehet, hogy jót is tettél vele, mert felpörgetted az anyagcseréd.
2019. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj bevallom neked már rendesen idegesítenek az ilyen kérdések. Gondolj már bele ha eddig például 20 napig rendesen egy tartható, egészséges déta szerint ettél akkor semmit nem számít. Ha heti 2x elveszíted a kontrolt az már bajosabb.
2019. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!